Chcete prodat za maximální cenu?  

Analyzuje tisíce dat online, abychom vám s tím pomohli

Rozhodnutí, které možná děláte jen jednou

Prodej nebo koupě nemovitosti je pro mnoho z nás krok, který činíme jen jednou za život. Mnohokrát se při něm však necháme napálit a rozhodnutí nás pak mrzí hodně dlouho. S dobrým a zkušeným partnerem se spálit nemůžete. Na základě analýzy vám doporučíme tu nejlepší realitní kancelář nebo přímo makléře. 

Spokojení klienti: To je důvod, proč tu jsme.

Potom, co se nám narodila druhá dcera jsme potřebovali prodat náš menší byt a přestěhovat se do většiho. Reas.cz nám dopoučili makléřku se kterou jsme byli maximálně spokojeni. Stále jsme věděli o tom, co se děje. Příjemná, férová a jasná komunikace. Nadstandartní služby.
Jana M

Měníme fungování trhu. Jde to i lépe!

Byli jste doposud zvyklí hledat si hodnocení realitních kanceláří na internetu, ptát se přátel? Dost možná se je dozvíte zkreslené o osobní dojmy. Díky nám se k vám dostane rovnou ten nejvhodnější partner. Jsme zde proto, abychom vám rozhodnutí, komu svěřit svůj klenot v podobě nemovitosti, ulehčili. 

Jak poznám profesionála? 

Statistiku neošálíš

Pokud si chcete zvoleného makléře prověřit a nevěříte volně dostupným hodnocením, koukněte se na čísla. My z Reas.cz vám vhodného makléře vybereme právě na základě jejich detailní analýzy. 

Pomoc ne přítěž 

Správný makléř za vás oběhá potřebné úřady, vyřídí všechny prohlídky dané nemovitosti, profesionálně nafotí byt a efektivně ho nabídne na těch místech, kde to dává smysl.  

Žádné fígle

Smlouvu, která bude ujasňovat vztah mezi vámi a makléřem, si vždy dobře prostudujte. Měla by být sepsána tak, aby jí všichni rozuměly. Pokud si u některých pasáží nebudete jisti, raději se zeptejte dalšího odborníka. 

Čísla hovoří jasně. Spolupráce s námi se vyplatí.

Dobrý partner za vás vyřídí vše potřebné, bude spolehlivý a učiní váš obchod úspěšným. Správnou volbou vyděláte.

*Je kalkulováno z provizí 4%

Jsme zde pro vás

Telefon
+420 777 321 313

Email
tym@reas.cz

Adresa
Nexter company s.r.o.
Jankovcova 45
170 00, Praha