Kontakt

Byty na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

1 987 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 16 m²Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²

Prodej bytu 1+kk 16 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 975 000 Kč

248 438 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 521 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

4 699 500 Kč

261 083 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

8 400 000 Kč

190 909 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Gagarinova 875, Liberec VI-Rochlice

4 490 000 Kč

80 179 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Borový vrch 792/48, Liberec XIV-Ruprechtice

3 800 000 Kč

3 700 000 Kč

97 368 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sportovní, Loket

3 600 000 Kč

3 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Buchovcova 1661/3, Praha 3 - Žižkov

9 990 000 Kč

9 497 000 Kč

155 689 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Komenského 315, Vamberk

3 590 000 Kč

89 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Žitná 822, Liberec VI-Rochlice

5 490 000 Kč

78 429 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Čelakovského 345/2, Vimperk II

1 690 000 Kč

37 556 Kč/m2

1...144145146...199

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 521 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické