Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 096 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²

Palackého 71, Chlumec nad Cidlinou III

11 790 000 Kč

30 864 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 695 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 345 m²Prodej domu 345 m²
Prodej domu 345 m²
Prodej domu 345 m²

Prodej domu 345 m²

Jarovská 58, Ohrobec

21 000 000 Kč

60 870 Kč/m2

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

Družstevní, Doksy

7 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²

Hvozdnice, okres Praha-západ

12 590 000 Kč

11 990 000 Kč

83 264 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Čeradice 36, Čeradice

4 800 000 Kč

4 400 000 Kč

24 176 Kč/m2

Prodej domu 166 m²Prodej domu 166 m²
Prodej domu 166 m²
Prodej domu 166 m²

Prodej domu 166 m²

Kelčany

8 376 716 Kč

50 462 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Libědice 86, Libědice

4 950 000 Kč

3 950 000 Kč

45 930 Kč/m2

Prodej domu 280 m²Prodej domu 280 m²
Prodej domu 280 m²
Prodej domu 280 m²

Prodej domu 280 m²

Pavlíkova 1514, Benešov

13 980 000 Kč

49 929 Kč/m2

Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²

Dlouhá, Vracov

10 500 000 Kč

9 500 000 Kč

59 748 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Svojšín 16, Svojšín

2 255 000 Kč

1 850 000 Kč

7 198 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
1...170171172...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 695 domů