Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 096 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²

Dobříčany 63, Liběšice

4 490 000 Kč

3 990 000 Kč

19 950 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 722 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²

Krahulov 67, Krahulov

3 500 000 Kč

3 190 000 Kč

52 295 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Bečov, okres Most

9 990 000 Kč

34 688 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²

Ke Kapličce, Kuchařovice

3 690 000 Kč

46 125 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²

Olešnice 240, Olešnice

3 190 000 Kč

2 990 000 Kč

40 405 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 550 m²

Hlincová Hora, okres České Budějovice

15 860 000 Kč

15 490 000 Kč

88 514 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²

Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²

Janov nad Nisou ev. č. 1294, Janov nad Nisou

27 970 000 Kč

44 047 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Nádražní, Morkovice-Slížany

8 890 000 Kč

38 319 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 174 m²Prodej domu 174 m²
Prodej domu 174 m²
Prodej domu 174 m²

Prodej domu 174 m²

Olivova, Říčany

24 800 000 Kč

142 529 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²

Pivovarská 538, Teplá

5 750 000 Kč

38 333 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
1...313233...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 722 domů