Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 092 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²
Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²
Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²

Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²

Hostim, okres Znojmo

2 790 000 Kč

2 490 000 Kč

6 535 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 702 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²

Žilinská, Varnsdorf

8 790 000 Kč

7 790 000 Kč

41 000 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²

Okrouhlice 85, Okrouhlice

3 790 000 Kč

3 490 000 Kč

29 083 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²

V Aleji 116, Pohled

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

29 933 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Skalecká 1564, Mníšek pod Brdy

24 900 000 Kč

22 490 000 Kč

102 227 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Na Slovanech 542, Jáchymov

9 900 000 Kč

8 900 000 Kč

52 353 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²
Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²
Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²

Prodej domu 373 m², pozemek 779 m²

Převozní, Povrly

3 590 000 Kč

2 999 000 Kč

8 040 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej domu 339 m²Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²

Prodej domu 339 m²

458, Baška

10 900 000 Kč

9 000 000 Kč

26 549 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 175 m²Prodej domu 175 m²
Prodej domu 175 m²
Prodej domu 175 m²

Prodej domu 175 m²

Polepy, Litoměřice

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

28 514 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²

Opavská 1207/46, Rýmařov

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

49 938 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
1...333435...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 702 domů