Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 084 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Velký Újezd 41, Chorušice

7 740 000 Kč

6 390 000 Kč

31 950 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 668 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²

Mezholezy 13, Mezholezy

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

65 104 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²

Věcov, okres Žďár nad Sázavou

5 999 000 Kč

5 750 000 Kč

18 082 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²

Zálešná II, Zlín

6 290 000 Kč

5 490 000 Kč

109 800 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²

Nový Bor, okres Česká Lípa

8 990 000 Kč

8 750 000 Kč

98 315 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²

Lipí, Lipí

8 990 000 Kč

6 790 000 Kč

63 458 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²

Slatina nad Úpou 107, Slatina nad Úpou

2 150 000 Kč

1 990 000 Kč

18 952 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²

Náměstí 103, Krásno

4 349 000 Kč

3 350 000 Kč

13 400 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kolda
Realitní kancelář: RE/MAX Reliable
Realitní makléř: Lukáš Kolda

Lukáš Kolda

Realitní kancelář: RE/MAX Reliable
Prodej domu 239 m²Prodej domu 239 m²
Prodej domu 239 m²
Prodej domu 239 m²

Prodej domu 239 m²

97, Ženklava

5 990 000 Kč

5 900 000 Kč

24 686 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

7 890 000 Kč

7 300 000 Kč

63 478 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
1...353637...209

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 668 domů