Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 096 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²

Na Hampuši, Střelná, Košťany

8 395 000 Kč

8 000 000 Kč

47 059 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.5

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 690 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²

Hostomice

6 999 000 Kč

6 190 000 Kč

23 358 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Prodej domu 84 m², pozemek 2409 m²Prodej domu 84 m², pozemek 2409 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 2409 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 2409 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 2409 m²

Chroustov 76, Chroustov

4 780 000 Kč

56 905 Kč/m2

Prodej domu 91 m², pozemek 812 m²Prodej domu 91 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 812 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 812 m²

Metylovice, okres Frýdek-Místek

6 500 000 Kč

71 429 Kč/m2

Prodej domu 322 m², pozemek 1991 m²Prodej domu 322 m², pozemek 1991 m²
Prodej domu 322 m², pozemek 1991 m²
Prodej domu 322 m², pozemek 1991 m²

Prodej domu 322 m², pozemek 1991 m²

Letkov, okres Plzeň-město

27 990 000 Kč

86 925 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1500 m²

Malšín, okres Český Krumlov

10 990 000 Kč

36 633 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²

Alešova, Rakovník

7 495 000 Kč

46 265 Kč/m2

Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²

Deštná, okres Blansko

8 730 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²

Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²

Lužnice 202, Lužnice

9 750 000 Kč

36 654 Kč/m2

Prodej domu 209 m²Prodej domu 209 m²
Prodej domu 209 m²
Prodej domu 209 m²

Prodej domu 209 m²

149, Rabštejnská Lhota

11 290 000 Kč

54 019 Kč/m2

1...404142...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 690 domů