Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 099 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Sehradice, okres Zlín

4 900 000 Kč

4 750 000 Kč

23 750 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 697 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Horšovská, Praha

24 400 000 Kč

23 400 000 Kč

140 964 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

6 055 500 Kč

6 049 000 Kč

45 142 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 103 m²Prodej domu, pozemek 103 m²
Prodej domu, pozemek 103 m²
Prodej domu, pozemek 103 m²

Prodej domu, pozemek 103 m²

Zámečnická, Příbor, Příbor

5 990 000 Kč

5 550 000 Kč

Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²

Antonína Slavíčka, Luhačovice

13 000 000 Kč

52 000 Kč/m2

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Školní náměstí 279, Město Touškov

11 990 000 Kč

62 124 Kč/m2

Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²

Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²

Mlýnská, Bochov

6 490 000 Kč

20 603 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Úprkova, Luhačovice

7 500 000 Kč

7 200 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Staré Město pod Landštejnem, okres Jindřichův Hradec

4 750 000 Kč

3 949 000 Kč

19 944 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Kulířov, okres Blansko

5 210 000 Kč

4 140 000 Kč

34 500 Kč/m2

1...424344...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 697 domů