Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 101 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

8 837 355 Kč

8 829 000 Kč

65 888 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 701 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

6 049 000 Kč

45 142 Kč/m2

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Těchoraz 17, Vyšší Brod

14 500 000 Kč

13 500 000 Kč

24 545 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²

Radešínská Svratka 119, Radešínská Svratka

9 490 000 Kč

54 540 Kč/m2

Prodej domu 303 m², pozemek 924 m²Prodej domu 303 m², pozemek 924 m²
Prodej domu 303 m², pozemek 924 m²
Prodej domu 303 m², pozemek 924 m²

Prodej domu 303 m², pozemek 924 m²

Jiráskova 1759, Pelhřimov

13 990 000 Kč

46 172 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Dláždění 290, Žirovnice

3 650 000 Kč

3 250 000 Kč

27 778 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Na Valech 447/11, Jihlava

9 645 000 Kč

8 985 000 Kč

68 068 Kč/m2

Prodej domu 295 m², pozemek 1089 m²Prodej domu 295 m², pozemek 1089 m²
Prodej domu 295 m², pozemek 1089 m²
Prodej domu 295 m², pozemek 1089 m²

Prodej domu 295 m², pozemek 1089 m²

Holasovice, okres Opava

10 490 000 Kč

35 559 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 457 m²Prodej domu 260 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 457 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 457 m²

Vančurova 262/15, Opava - Jaktař

12 890 000 Kč

49 577 Kč/m2

Prodej domu 141 m², pozemek 3294 m²Prodej domu 141 m², pozemek 3294 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 3294 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 3294 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 3294 m²

Drahomyšl 5, Lipno

4 850 000 Kč

34 397 Kč/m2

1...444546...211

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 701 domů