Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 101 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 168 m², pozemek 552 m²Prodej domu 168 m², pozemek 552 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 552 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 552 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 552 m²

Šardice, okres Hodonín

8 490 000 Kč

50 536 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 703 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 142 m², pozemek 233 m²Prodej domu 142 m², pozemek 233 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 233 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 233 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 233 m²

Partyzánů, Pod Bezručovým vrchem, Krnov

4 490 000 Kč

31 620 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 427 m²Prodej domu 135 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 427 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 427 m²

Prostřední Poříčí, okres Blansko

1 700 000 Kč

12 593 Kč/m2

Prodej domu 205 m², pozemek 741 m²Prodej domu 205 m², pozemek 741 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 741 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 741 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 741 m²

Benešova 298, Trutnov - Poříčí

8 390 000 Kč

40 927 Kč/m2

Prodej domu 156 m², pozemek 2119 m²Prodej domu 156 m², pozemek 2119 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 2119 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 2119 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 2119 m²

Slunná 530/49, Ostrava - Michálkovice

11 890 000 Kč

76 218 Kč/m2

Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²

Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²

Bohuslavice 4215, Kyjov

3 900 000 Kč

12 581 Kč/m2

Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²

Rudník, okres Trutnov

11 470 000 Kč

55 144 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 2304 m²Prodej domu 150 m², pozemek 2304 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2304 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2304 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 2304 m²

Doubrava, okres Karviná

4 500 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²

Sochorova 1548, Dvůr Králové nad Labem

5 290 000 Kč

26 450 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²

Pod Lesem 567/41, Horní Jiřetín

9 999 000 Kč

111 100 Kč/m2

1...454647...211

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 703 domů