Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 102 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²

Pod Lesem 567/41, Horní Jiřetín

9 999 000 Kč

111 100 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 702 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 250 m², pozemek 661 m²Prodej domu 250 m², pozemek 661 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 661 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 661 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 661 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

12 550 000 Kč

50 200 Kč/m2

Prodej domu 205 m², pozemek 809 m²Prodej domu 205 m², pozemek 809 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 809 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 809 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 809 m²

Hledíková 259, Jesenice - Osnice

26 500 000 Kč

129 268 Kč/m2

Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²
Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²
Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²

Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²

Psohlavců 506/43, Praha 4 - Braník

49 900 000 Kč

67 432 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 268 m²Prodej domu 95 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 268 m²

Bdeněves, okres Plzeň-sever

9 390 000 Kč

98 842 Kč/m2

Prodej domu 185 m², pozemek 572 m²Prodej domu 185 m², pozemek 572 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 572 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 572 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 572 m²

Karlovarská, Toužim

1 850 000 Kč

10 000 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 208 m²Prodej domu 105 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 208 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 208 m²

Polní 294/1, Litoměřice - Pokratice

6 850 000 Kč

65 238 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 6424 m²Prodej domu 200 m², pozemek 6424 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 6424 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 6424 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 6424 m²

Bzí 22, Letiny

11 500 000 Kč

57 500 Kč/m2

Prodej domu 14 m², pozemek 566 m²Prodej domu 14 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 14 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 14 m², pozemek 566 m²

Prodej domu 14 m², pozemek 566 m²

Kuchařovická, Znojmo

2 630 000 Kč

187 857 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²

Vrchlického 643, Přelouč

4 690 000 Kč

42 636 Kč/m2

1...464748...211

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 702 domů