Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 102 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 161 m², pozemek 2099 m²Prodej domu 161 m², pozemek 2099 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 2099 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 2099 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 2099 m²

Horní Lánov 86, Lánov

13 980 000 Kč

86 832 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 702 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 168 m², pozemek 961 m²Prodej domu 168 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 961 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 961 m²

Nová Ves 42, Nová Ves

9 790 000 Kč

58 274 Kč/m2

Prodej domu 4000 m², pozemek 3288 m²Prodej domu 4000 m², pozemek 3288 m²
Prodej domu 4000 m², pozemek 3288 m²
Prodej domu 4000 m², pozemek 3288 m²

Prodej domu 4000 m², pozemek 3288 m²

Velké Všelisy 18, Velké Všelisy

17 900 000 Kč

4 475 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²

Skuhrov nad Bělou 41, Skuhrov nad Bělou

4 390 000 Kč

47 717 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1117 m²Prodej domu, pozemek 1117 m²
Prodej domu, pozemek 1117 m²
Prodej domu, pozemek 1117 m²

Prodej domu, pozemek 1117 m²

U střelnice, Velké Předměstí, Horšovský Týn

7 500 000 Kč

Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²

Hlavní 482/72, Břeclav - Poštorná

11 900 000 Kč

74 375 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²

Vendryně, okres Frýdek-Místek

3 990 000 Kč

29 556 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²

Senešnice 10, Bojanovice

13 990 000 Kč

55 960 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2863 m²

Vrbatův Kostelec, okres Chrudim

4 290 000 Kč

21 450 Kč/m2

Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²

Mariánská 534/13, Česká Lípa

4 900 000 Kč

19 679 Kč/m2

1...474849...211

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 702 domů