Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 102 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²

Malonice 31, Blížejov

3 460 000 Kč

37 204 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 702 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²

Mostecká, Týn nad Vltavou

4 500 000 Kč

28 125 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Zahájí, Chorušice

5 890 000 Kč

19 633 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²

Masarykovo nám. 1/1, Nový Jičín

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1634 m²Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²

Prodej domu, pozemek 1634 m²

Křížatecká, Janov, Litvínov

8 490 000 Kč

Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²

K Hrázi, Bolatice

12 800 000 Kč

51 200 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²

Jevišovka 98, Jevišovka

6 200 000 Kč

68 889 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²

České Žleby 29, Stožec

19 990 000 Kč

33 317 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²

Chleborádova 28/5, Brno - Dolní Heršpice

15 790 000 Kč

80 152 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²

Polešovice, okres Uherské Hradiště

6 220 000 Kč

62 200 Kč/m2

1...484950...211

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 702 domů