Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 802 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²

Příkopy 117, Horažďovice

2 450 000 Kč

14 162 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 772 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²

K Malé Homolce, Plzeň

4 500 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Populární

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Kardausova 706/14, Praha - Dolní Měcholupy

3 800 000 Kč

69 091 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²

Kobyliská 712/8, Praha - Dolní Chabry

26 900 000 Kč

179 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Bellušova 1823/45, Praha 13 - Stodůlky

8 190 000 Kč

112 192 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Populární

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Drimlova 2513/1, Praha 13 - Stodůlky

5 999 000 Kč

139 512 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

Matěje Kopeckého 556/2, Ostrava - Poruba

4 000 000 Kč

58 824 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 104 m²Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²

Prodej bytu 3+1 104 m²

Na Plzeňce 1166/1, Praha 5 - Smíchov

14 750 000 Kč

14 500 000 Kč

139 423 Kč/m2

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Pustějov 340, Pustějov

8 970 000 Kč

96 452 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

1...373839...581

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 772 nemovitostí