Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 813 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 381 m²

Třebíč, okres Třebíč

1 150 000 Kč

850 000 Kč

42 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 788 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Bezručova, Znojmo

4 990 000 Kč

3 990 000 Kč

45 341 Kč/m2

Populární

Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²

Mírová, Havlíčkův Brod

7 490 000 Kč

26 281 Kč/m2

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

7 999 999 Kč

36 364 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45.5 m²Prodej bytu 1+1 45.5 m²
Prodej bytu 1+1 45.5 m²
Prodej bytu 1+1 45.5 m²

Prodej bytu 1+1 45.5 m²

Evropská 264/161, Praha 6 - Veleslavín

6 700 000 Kč

147 253 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zagora
Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Marek Zagora

Marek Zagora

Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.

Populární

Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Foersterova, Karlovy Vary

4 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 45.39 m²Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Klecandova 703/1, Brno - Černá Pole

4 761 645 Kč

104 905 Kč/m2

Populární

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Lošánky 31, Lošany

3 995 000 Kč

39 554 Kč/m2

Populární

Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²

Janovice v Podještědí 29, Janovice v Podještědí

3 900 000 Kč

2 500 000 Kč

15 625 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Havlíčkova, Jihlava

4 590 000 Kč

4 490 000 Kč

65 072 Kč/m2

1...404142...582

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 788 nemovitostí