Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 822 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Lesov 57, Sadov

8 200 000 Kč

6 895 000 Kč

46 588 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 793 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Krupá 160, Krupá

12 887 200 Kč

84 784 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²

Božice, okres Znojmo

4 000 000 Kč

3 900 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 894 m²Prodej stavebního pozemku 894 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m²

Prodej stavebního pozemku 894 m²

Raspenava

1 290 000 Kč

1 443 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Michnova 1625/1, Praha 11 - Chodov

8 199 000 Kč

134 410 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej stavebního pozemku 506 m²Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²

Prodej stavebního pozemku 506 m²

Pardubice, okres Pardubice

1 495 000 Kč

2 955 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 356 m²Prodej domu 120 m², pozemek 356 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 356 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 356 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 356 m²

Na Paloučku, Praha

12 599 000 Kč

11 599 000 Kč

96 658 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Pod Lesíkem 488/18, Ostrava - Stará Bělá

4 500 000 Kč

48 387 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 78 m²Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²

Prodej bytu 2+1 78 m²

Dr. Davida Bechera, Karlovy Vary

4 800 000 Kč

61 538 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Jičínská 38, Libáň

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
1...414243...583

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 793 nemovitostí