Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 822 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 105 m²Prodej bytu 4+kk 105 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m²

Prodej bytu 4+kk 105 m²

Gollové, Praha

4 650 000 Kč

44 286 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 791 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²

Kopretinová, Strakonice

5 745 000 Kč

44 192 Kč/m2

Populární

Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²
Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²
Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²

Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²

Pertoltice, okres Liberec

6 500 000 Kč

6 100 000 Kč

31 282 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 575 000 Kč

39 375 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 82 m²Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²

Prodej domu 82 m²

, Želeč

8 900 000 Kč

108 537 Kč/m2

Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²
Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²
Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²

Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²

Luže, okres Chrudim

37 500 000 Kč

53 571 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

Krátká 2464/4, Praha 10 - Vinohrady

10 490 000 Kč

169 194 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²

1. května, Ostrava

9 900 000 Kč

78 571 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Podmoky 58, Podmoky

5 490 000 Kč

53 301 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²

Bělá 22, Bělá

3 590 000 Kč

44 875 Kč/m2

1...424344...583

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 791 nemovitostí