Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 823 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 554 m²Prodej stavebního pozemku 554 m²
Prodej stavebního pozemku 554 m²
Prodej stavebního pozemku 554 m²

Prodej stavebního pozemku 554 m²

Leoše Janáčka, Pozlovice

2 790 000 Kč

5 036 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 807 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

5 200 000 Kč

4 500 000 Kč

22 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 199 m²Prodej stavebního pozemku 199 m²
Prodej stavebního pozemku 199 m²
Prodej stavebního pozemku 199 m²

Prodej stavebního pozemku 199 m²

Chotěvice, okres Trutnov

225 000 Kč

165 000 Kč

829 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1386 m²Prodej stavebního pozemku 1386 m²
Prodej stavebního pozemku 1386 m²
Prodej stavebního pozemku 1386 m²

Prodej stavebního pozemku 1386 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

1 801 800 Kč

1 300 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2949 m²Prodej stavebního pozemku 2949 m²
Prodej stavebního pozemku 2949 m²
Prodej stavebního pozemku 2949 m²

Prodej stavebního pozemku 2949 m²

Hrachoviště, okres Jindřichův Hradec

5 890 000 Kč

4 390 000 Kč

1 489 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Radíč, okres Příbram

2 300 000 Kč

2 530 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²

Libušina 225/8, Liberec XIII-Nové Pavlovice

18 848 000 Kč

75 392 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 90 m²Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²

Prodej domu 90 m²

Čechova 1072/54, Břeclav

3 300 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 7851 m²Prodej stavebního pozemku 7851 m²
Prodej stavebního pozemku 7851 m²
Prodej stavebního pozemku 7851 m²

Prodej stavebního pozemku 7851 m²

Náhorní, Bučovice

33 750 000 Kč

4 299 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov

2 900 000 Kč

29 000 Kč/m2

1...537538539...583

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 807 nemovitostí