Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

5 822 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Vítkov, okres Opava

2 200 000 Kč

37 931 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 793 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Topolná, okres Uherské Hradiště

1 850 000 Kč

1 195 000 Kč

7 422 Kč/m2

Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Hlavní, Štěpánkovice

5 290 000 Kč

15 071 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 43 m²Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²

Prodej bytu 1+kk 43 m²

Polní 905, Liberec

4 910 653 Kč

114 201 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Dukelská, Podbořany

16 640 000 Kč

36 978 Kč/m2

Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²

Riegrova, Tišnov

15 999 000 Kč

14 490 000 Kč

93 484 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1155 m²Prodej stavebního pozemku 1155 m²
Prodej stavebního pozemku 1155 m²
Prodej stavebního pozemku 1155 m²

Prodej stavebního pozemku 1155 m²

Červená Voda, okres Ústí nad Orlicí

2 393 853 Kč

2 073 Kč/m2

Prodej domu 399 m²Prodej domu 399 m²
Prodej domu 399 m²
Prodej domu 399 m²

Prodej domu 399 m²

Dokoupilova 107/3, Ostrava - Stará Bělá

19 990 000 Kč

17 600 000 Kč

44 110 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 738 m²Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²

Prodej stavebního pozemku 738 m²

Lipovec, okres Blansko

3 800 000 Kč

5 149 Kč/m2

Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²
Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²
Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²

Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²

Malé náměstí, Ševětín

11 500 000 Kč

32 857 Kč/m2

1...539540541...583

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 793 nemovitostí