Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

1 264 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Chocenice u Břežan I

2 195 000 Kč

2 182 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 427 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 715 m²Prodej stavebního pozemku 715 m²
Prodej stavebního pozemku 715 m²
Prodej stavebního pozemku 715 m²

Prodej stavebního pozemku 715 m²

Terešov, okres Rokycany

750 000 Kč

1 049 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1120 m²Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Brno, okres Brno-město

4 990 000 Kč

4 455 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1202 m²Prodej stavebního pozemku 1202 m²
Prodej stavebního pozemku 1202 m²
Prodej stavebního pozemku 1202 m²

Prodej stavebního pozemku 1202 m²

Ždánice, okres Žďár nad Sázavou

2 199 000 Kč

1 829 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Rusava, okres Kroměříž

1 947 500 Kč

2 390 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3350 m²Prodej stavebního pozemku 3350 m²
Prodej stavebního pozemku 3350 m²
Prodej stavebního pozemku 3350 m²

Prodej stavebního pozemku 3350 m²

Dolní Cerekev, okres Jihlava

2 105 000 Kč

628 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8716 m²Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Kly, okres Mělník

16 500 000 Kč

1 893 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 440 m²Prodej stavebního pozemku 440 m²
Prodej stavebního pozemku 440 m²
Prodej stavebního pozemku 440 m²

Prodej stavebního pozemku 440 m²

Senetářov, okres Blansko

2 490 000 Kč

5 659 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Zádveřice-Raková, okres Zlín

3 490 000 Kč

4 363 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 3119 m²Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Ráječko, okres Blansko

2 990 000 Kč

959 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...737475...127

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 427 stavebních pozemků