Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

1 275 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 853 m²Prodej stavebního pozemku 853 m²
Prodej stavebního pozemku 853 m²
Prodej stavebního pozemku 853 m²

Prodej stavebního pozemku 853 m²

Podhořany u Ronova, okres Chrudim

1 290 000 Kč

1 512 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 494 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1500 m²Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

1 650 000 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1811 m²Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Planá, okres Tachov

1 490 000 Kč

823 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1284 m²Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Martinov ve Slezsku

2 500 000 Kč

1 947 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1171 m²Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 872 429 Kč

1 599 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1098 m²Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Tuchoměřice, okres Praha-západ

7 340 000 Kč

6 685 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej stavebního pozemku 1015 m²Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Ženklava, okres Nový Jičín

1 990 000 Kč

1 961 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6090 m²Prodej stavebního pozemku 6090 m²
Prodej stavebního pozemku 6090 m²
Prodej stavebního pozemku 6090 m²

Prodej stavebního pozemku 6090 m²

Ovčáry, okres Mělník

13 990 000 Kč

2 297 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Prodej stavebního pozemku 768 m²Prodej stavebního pozemku 768 m²
Prodej stavebního pozemku 768 m²
Prodej stavebního pozemku 768 m²

Prodej stavebního pozemku 768 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

1 725 000 Kč

2 246 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Teplice, okres Teplice

3 799 000 Kč

3 469 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
1...757677...128

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 494 stavebních pozemků