t
Hana Procházková
TAURUM reality s.r.o.
4.8z celkových 5
iiiii
Vynikající
5
Velmi dobrý
0
Dobrý
0
Dostatečný
0
Špatný
0
0
prodaných nemovitostí
0
prodaných nemovitostí
10
let zkušeností
10
let zkušeností
5
hodnocení
5
hodnocení
Představení makléře

Jmenuji se Hana Procházková a prací realitního makléře se zabývám od roku 2009. Dlouhou dobu jsem působila v celorepublikové realitní kanceláři, ale touha po svobodě, po tom jít svou cestou podle svých pravidel mě přivedla na myšlenku otevřít si svou vlastní realitní kancelář. U nás je na prvním místě etika, spokojenost klienta a dobře odvedená práce, ze které budou naši klienti nadšeni. A podle toho tak v naší realitní kanceláři pracujeme. Na konci každého obchodu mě nejvíc těší pohled na kupujícího ve chvíli, kdy si přebírá klíče od nemovitosti, jeho nadšení z mojí dobře vykonané práce. A tak to má být. Těším se na spolupráci!

Prodané nemovitosti (0)
Hodnocení a recenze
Markéta Lišková
i
i
i
i
i
5 / 5
28.02.19
Taurum reality a konkrétně paní Procházková, která se celou dobu starala o zprostředkování nákupu námi vybraného bytu, jsou praví profesionálové v oboru nákupu a prodeje realit. Služby spojené s nákupem nemovitosti považuji za nadstandartní oproti srovnání s jinými realitními společnostmi, se kterými mohu doposud srovnávat. Mohu vřele doporučit každému, kdo se chystá koupit, prodat či pronajmout svojí nemovitost. Děkujeme.
Anna Kastlová
i
i
i
i
i
5 / 5
28.02.19
S paní Procházkovou byla naprosto skvělá komunikace. Vše nám vysvětlila, pomohla nám všechno zařídit a spoustu věcí vyřídila za nás. Díky paní Procházkové jsme všechno zvládli a ustáli jsme všechny překážky a nástrahy při koupi prvního vlastního společného domova. Moc děkujeme! :-)
Daniel Kratochvíl
i
i
i
i
i
5 / 5
28.02.19
Prodej pozemku, dle jiné RK "problémového a neprodejného", proběhl v rychlosti a bez jakéhokoliv problému, troufám si říci, že ke spokojenosti všech tří zúčastněných stran. Paní Procházková je profesionál na správném místě a budu-li služby realitní kanceláře v budoucnu znovu potřebovat, nebudu s jejím výběrem váhat.