t
Dalibor Stříbný
EXPLICIT REALITY
4.8z celkových 5
iiiii
Vynikající
5
Velmi dobrý
0
Dobrý
0
Dostatečný
0
Špatný
0
0
prodaných nemovitostí
0
prodaných nemovitostí
3
let zkušeností
3
let zkušeností
5
hodnocení
5
hodnocení
Představení makléře

 

Rád bych Vám ukázal, jak se prodávají nemovitosti ve 21. století. Video prohlídky, Webové stránky nemovitosti, Profesionální fotografie, Home staging... Neustále hledám další moderní prodejní nástroje a převážně se inspiruji v USA.

Můj styl prodeje a prezentace nemovitostí mi ukázal, že svou práci dělám dobře. Díky těmto metodám jsem prodal a prodávám téměř všechny nemovitosti do 30 dní.


Zajišťuji kompletní servis při prodeji nemovitostí, šetřím čas, peníze a hlavně starosti svým klientům.

Maximální spokojenost klientů je mým cílem a odměnou mé práce.


Specializuji se na prodej bytů, rodinných domů a pozemků, kde většinu svých obchodů jsem zrealizoval na základě referencí od mých klientů.


Individuální přístup ke každé transakci je pro mě velmi důležitý, neboť si uvědomuji, že každý z Vás má své potřeby a upřednostňuje jiný způsob jednání a prodeje.


Nenabízím Vám standardní postup prodeje Vaší nemovitosti. Nabízím Vám osobní a vstřícný přístup k Vašim potřebám a požadavkům při prodeji. 


Společně najdeme cestu, která pro Vás bude nejlepší a nejlukrativnější. 


Dalibor Stříbný

Prodané nemovitosti (0)
Hodnocení a recenze
manželé Tomáškovi
i
i
i
i
i
5 / 5
16.01.19
Když jsme podepsali rezervacní smlouvu s panem Stríbným na náš nový dum, tak jsme nevedeli, co nás ceká a predstavovali jsme si to daleko lehceji a rychleji. Pan Stríbný nám to na zacátku ríkal, ale naše predstavy byly jiné. To hlavní bylo, že pan Stríbný nás každým krokem provádel, ríkal nám, co se bude zrovna dít a co cekat. Trvalo to vše sice pul roku, ale ted, když s odstupem casu píšeme tuhle referenci, tak jsme moc rádi za to, že jsme se s panem Stríbným potkali a s koupili náš nový dum u nej, i když to bylo nárocné. Ješte jednou Vám pane Stríbný dekujeme a kdykoliv máte dvere u nás otevrené. Manželé Tomáškovi.
Rodina Pavlačkova
i
i
i
i
i
5 / 5
14.11.18
Doporucení na pana Stríbného od našich spokojených kamarádu bylo super. Pan Stríbný nám prodal náš dum do 14 dnu od vystavení inzerátu. Meli jsme dum v jiné realitní kancelári, která dum neprodala témer za více jak 9 mesícu. Když to zhodnotím, tak vím presne, cím to bylo. Kvalitou, prístupem, servisem a nástroji, které pan Stríbný používá. Celkove jeho prístup a jeho kolegu. Doporucíme pana Stríbného urcite dále. Rodina Pavlackova
Jarmila Tomková
i
i
i
i
i
5 / 5
06.11.18
Prodej našeho bytu jsme se rozhodli svěřit realitní kanceláři, jelikož bychom to sami zvládali s obtížemi. Vybrali jsme si pana Dalibora Stříbného z Explicit Reality. Mile nás překvapila jeho serióznost při jednání, profesionalita, ochota kdykoliv vše podrobně vysvětlit. Byt byl prodaný v krátké době k naší spokojenosti. Pana Dalibora Stříbného bych rozhodně doporučila dalším zájemcům. Tomková