t
Ing. Andrea Kohoutová
RK Stejskal.cz
5z celkových 5
iiiii
Vynikající
28
Velmi dobrý
0
Dobrý
0
Dostatečný
0
Špatný
0
0
prodaných nemovitostí
0
prodaných nemovitostí
7
let zkušeností
7
let zkušeností
28
hodnocení
28
hodnocení
Představení makléře

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se věnuji obchodu již od roku 1999. Mým cílem byla vždy spokojenost zákazníků s mými službami a následné doporučení. I proto se neustále vzdělávám ve svém oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice a v roce 2018 jsem certifikaci obhájila na dalších 5 let.

Práce realitní makléřky mě baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Od roku 2014 spolupracuji v týmu s mým manželem Daliborem Kohoutem. Díky této spolupráci jsme schopni lépe uspokojit zvyšující se nároky našich klientů. Manžel jakožto analytický typ a milovník tabulek se výborně vyzná ve spleti paragrafů a měnících se požadavků finančního a katastrálního úřadu. V naší kanceláři se specializuje na pronájmy. 

Já jakožto absolutně netabulkový typ  se věnuji zejména práci v terénu, komunikaci se zákazníky, marketingu, který jsem vystudovala, a mojí vášní je příprava nemovitostí na prodej. Pokud potkáte jednu bláznivou makléřku s plným autem polštářků, přehozů a různých doplňků, tak to jsem já a opravdu se k vám nestěhuji, pouze jdu připravit vaši nemovitost na prodej, tak abychom udělali ten nej nej nejlepší první dojem.  Jsem specialistou na prodej nemovitostí včetně těch problémových v insolvenci či s exekucemi.

Pro své klienty a jejich nemovitosti připravuji 3D půdorysy , točíme videoprohlídky , využíváme profesionálního fotografa , s mým týmem připravuji nemovitosti na prodej - Home Staging, k propagaci nemovitostí využívám sociálních sítě zejména Facebook a Youtube, aktivně využíváme tištěnou reklamu v lokálním tisku a v neposlední řadě realitní servery a jejich možnosti upřednostnění našich nabídek před konkurenčními formou placeného Topování. 

Vše s jasným cílem: 

PRODAT VAŠI NEMOVITOST ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI!


Abych zde prezentovala, že když DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.  Věřím, že za mne  hovoří reference spokojených klientů.


Pojďme se setkat u dobré kávy a probrat vaše představy a možnosti spolupráce vedoucí k úspěšnému prodeji či pronájmu vaší nemovitosti.


Vaše realitní makléřka Andrea a její tým


Zde je odkaz na mé facebokové stránky, kde lze ověřit reference:

Makléřka pro jižní Čechy


Zde je odkaz na Google mapu prodaných nemovitostí:

https://tinyurl.com/yybxxcj6
Prodané nemovitosti (0)
Hodnocení a recenze
Adolf Bezděk
i
i
i
i
i
5 / 5
02.05.19
Chceme poděkovat a pochválit vaše zaměstnankyně a to paní Kohoutovou a Urbanovou,které s vysokou profesionalitou,citem a precizností postupovaly při realizaci našeho záměru,prodej nemovitosti.Jejich příjemný a lidský vztah ke klientům i zájemcům byl daleko nad rámec pouhé profesionality.A to je v dnešní době třeba ocenit.Realitní kancelář Stejskal může být a to právem,hrdá na takové spolehlivé a přesné pracovníky.A my věříme,že vedení naše poděkování a pochvalu jim vyřídí a jejich práci ocení.S přátelskými pozdravy manželé Bezděkovi.
Pavla Simonová
i
i
i
i
i
5 / 5
27.03.19
Koupě bytu Budapešťská, Tábor - Doporučuji jak p.Kohoutovou tak jejího manžela. Moc mi pomohli s jakýkoliv dotazem tak s financováním bytů.Bezproblémové ,rychlé a velmi milé jednání.Všem vřelé doporučuji a veliké díky za ochotu a rychlé vyřízení....
Lukáš Vašíček
i
i
i
i
i
5 / 5
27.03.19
Prodej bytu Chýnovská Tábor - S paní Kohoutovou je prodej bytu taková pohoda. Pokud si vážíte svého času a peněz, tak se s důvěrou svěřte do jejích rukou. V mém případě se s jejím manželem postarali od A do Z a zrealizovali prodej mého bytu k plné spokojenosti. Jsou to profesionálové na trhu realit, které mohu doporučit.