t
Ing. Andrea Kohoutová
RK Stejskal.cz
5z celkových 5
iiiii
Vynikající
16
Velmi dobrý
0
Dobrý
0
Dostatečný
0
Špatný
0
0
prodaných nemovitostí
0
prodaných nemovitostí
7
let zkušeností
7
let zkušeností
16
hodnocení
16
hodnocení
Představení makléře

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Profesně se věnuji obchodu již od roku 1999. Mým cílem byla vždy spokojenost zákazníků s mými službami a následné doporučení. I proto se neustále vzdělávám ve svém oboru. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, což je nejvyšší možné vzdělání pro makléře v České republice a v roce 2018 jsem certifikaci obhájila na dalších 5 let.

Práce realitní makléřky mě baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Od roku 2014 spolupracuji v týmu s mým manželem Daliborem Kohoutem. Díky této spolupráci jsme schopni lépe uspokojit zvyšující se nároky našich klientů. Manžel jakožto analytický typ a milovník tabulek se výborně vyzná ve spleti paragrafů a měnících se požadavků finančního a katastrálního úřadu. V naší kanceláři se specializuje na pronájmy. 

Já jakožto absolutně netabulkový typ  se věnuji zejména práci v terénu, komunikaci se zákazníky, marketingu, který jsem vystudovala, a mojí vášní je příprava nemovitostí na prodej. Pokud potkáte jednu bláznivou makléřku s plným autem polštářků, přehozů a různých doplňků, tak to jsem já a opravdu se k vám nestěhuji, pouze jdu připravit vaši nemovitost na prodej, tak abychom udělali ten nej nej nejlepší první dojem.  Jsem specialistou na prodej nemovitostí včetně těch problémových v insolvenci či s exekucemi.

Pro své klienty a jejich nemovitosti připravuji 3D půdorysy , točíme videoprohlídky , využíváme profesionálního fotografa , s mým týmem připravuji nemovitosti na prodej - Home Staging, k propagaci nemovitostí využívám sociálních sítě zejména Facebook a Youtube, aktivně využíváme tištěnou reklamu v lokálním tisku a v neposlední řadě realitní servery a jejich možnosti upřednostnění našich nabídek před konkurenčními formou placeného Topování. 

Vše s jasným cílem: 

PRODAT VAŠI NEMOVITOST ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU K VAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI!


Abych zde prezentovala, že když DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.  Věřím, že za mne  hovoří reference spokojených klientů.


Pojďme se setkat u dobré kávy a probrat vaše představy a možnosti spolupráce vedoucí k úspěšnému prodeji či pronájmu vaší nemovitosti.


Vaše realitní makléřka Andrea a její tým


Zde je odkaz na mé facebokové stránky, kde lze ověřit reference:

Makléřka pro jižní Čechy


Zde je odkaz na Google mapu prodaných nemovitostí:

https://tinyurl.com/yybxxcj6
Prodané nemovitosti (0)
Hodnocení a recenze
Marie Fišerová
i
i
i
i
i
5 / 5
05.03.19
PRODEJ BYTU 3+1 TÁBOR, KVAPILOVA UL.: Spolupráce s pí. Kohoutovou byla vynikající. Při prodeji našeho bytu se o vše postarala, vše vyřídila. Její pozitivní přístup ke klientům je příkladný. Tuto milou osůbku všem ráda doporučím.
Alena Rácová
i
i
i
i
i
5 / 5
05.03.19
PRODEJ BYTU TÁBOR, HANOJSKÁ UL.: Chtěli bysme moc poděkovat a doporučit manželé Kohoutovi, kteří nám pomohli prodat nás byt a koupit nový krásnější větší. S jakýmkoliv dotazem, otázkou čímkoliv i soukromým životem nebyl problém se domluvit, jejich přístup je vidět, že dělají s radostí, ochotou,spolehlivosti a při tom se mají rádi.Preji Vám, ať se daří dál tak jako doteď. A brzy u nás na kolaudaci u dobrého vína v novém
Petra Jiráčková
i
i
i
i
i
5 / 5
05.03.19
PRODEJ DOMU HRUŠOVA LHOTA U SOBĚSLAVI: Paní Andrea Kohoutová úžasné a velmi rychle prodala moji nemovitost,je to nejen skvělá makléřka,ale i skvělý člověk. Děkuji za vše,za chvíle smutné i ty humorné.... Všem kteří váhají s výběrem té správné realitní kanceláře mohu paní Kohoutovou jen doporučit.