t
Martin Štrojsa
RE/MAX G8 Reality
5z celkových 5
iiiii
Vynikající
17
Velmi dobrý
0
Dobrý
0
Dostatečný
0
Špatný
0
0
prodaných nemovitostí
0
prodaných nemovitostí
8
let zkušeností
8
let zkušeností
17
hodnocení
17
hodnocení
Představení makléře

K nemovitostem a podnikání obecně mám velmi blízký vztah už od svého dětství. K této práci mě inspirovala kariéra mého otce, který je v oblasti vedení lidí a své vlastní realitní praxi velmi úspěšný. Toto povolání je pro mě zároveň mým největším koníčkem, spokojený klient zase mou nejvyšší prioritou.


Trh s nemovitostmi se velice rychle vyvíjí. Uspět znamená neustále hledat nové postupy a metody prodeje. Inovace hrají v celém procesu důležitou roli. Rozhodl jsem se proto do svého týmu přibrat opravdové profesionály. Každý člen má na starosti to, v čem nejvíce vyniká a naši klienti tak získávají vysoce nadstandardní služby.


Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, které současný trh nabízí. V nedávné době jsem do našeho týmu pořídil matterport, což je přístroj na zpracování virtuální 3D prohlídky nové generace. A tím to zdaleka nekončí – profesionální fotografie, videa včetně záběrů z dronu, propracovaný online i lokální marketing, možnosti aukce, to vše zvyšuje potenciál i prodejní cenu vaší nemovitosti.

Prodané nemovitosti (0)
Hodnocení a recenze
Miroslav Linger
i
i
i
i
i
5 / 5
15.04.19
“Miroslav Linger Martin Štrojsa - Realitní makléř pro Ústí n/L - děkuji mu a jeho spolupracovníkům za perfektně odvedenou práci při prodeji mého bytu. Profesionalita a lidský přístup. Plně doporučuji spolupráci s touto RK, Doporučuji - Linger M.”
Alena Fialová Kopřivová
i
i
i
i
i
5 / 5
17.03.19
S panem realitním makléřem to byla má druhá zkušenost. Poprvé jsme se setkali při pořízení a podruhé při prodeji bytu. V obou případech jsem byla maximálně spokojená. Pokud bych ještě někdy potřebovala, opět se obrátím na pana Martina Štrojsu. Doporučím přátelům a známým. S pozdravem Koprivova
Lenka Klevarová
i
i
i
i
i
5 / 5
13.02.19
Kvalita, profesionální i lidský přístup.