t
Martin Štrojsa
RE/MAX G8 Reality
5z celkových 5
iiiii
Vynikající
10
Velmi dobrý
0
Dobrý
0
Dostatečný
0
Špatný
0
0
prodaných nemovitostí
0
prodaných nemovitostí
8
let zkušeností
8
let zkušeností
10
hodnocení
10
hodnocení
Představení makléře

K práci, která je pro mě nejen prací, ale i koníčkem, mě předurčila i realitní kariéra mého otce. Realitám se věnuji od roku 2011 a od té doby se mi podařilo zrealizovat více jak 120 prodejů a přes 40 pronájmů nemovitostí. Neustále si udržuji rozhled a vzdělávám se – jak od českých školitelů, tak zahraničních špiček v oboru. Pomáhá mi to zorientovat se na proměnlivém trhu s realitami a přicházet s novými inovativními postupy.


Věřím, že důvěra a komunikace jsou hlavními aspekty, které vedou ke spokojenosti všech stran. Jelikož jsem chtěl svým klientům vždy poskytovat ten nejlepší servis, přibral jsem do svého týmu opravdové profesionály. Ve volném čase rád relaxuji u sportu, miluji cestování a odpočinek v kruhu přátel a rodiny.

Prodané nemovitosti (0)
Hodnocení a recenze
Jiří Nádeníček
i
i
i
i
i
5 / 5
11.02.19
Po opakovaně dobré zkušenosti s prodejem / nákupem / pronájmem a dobře dotáhnutým obchodům se opětovně k M. Štrojsovi rád vracím! Jednání a vše korektní a rychlé!
Jiří Šimánek
i
i
i
i
i
5 / 5
13.12.18
Rád bych tímto způsobem poděkoval za příjemnou a bezproblémovou spolupráci p. M. Štrojsovi a jeho týmu při prodeji mého bytu v Litoměřicích. Není to má první zkušenost. Prodávali v minulosti náš rodinný dům a opět skvěle. Rychlé a profesionální jednání. Mohu všem tuto kancelář jen a jen doporučit. Jiří Šimánek
Eva Helebrantová
i
i
i
i
i
5 / 5
02.12.18
S panem Štrojsou již spolupracujeme léta a všechny obchody jím zprostředkované dopadly skvěle. Jsme velice spokojeni. Děkujeme.