t
Michaela Makovcová
RE/MAX Silver
4.7z celkových 5
iiii
vi
Vynikající
4
Velmi dobrý
0
Dobrý
0
Dostatečný
0
Špatný
0
0
prodaných nemovitostí
0
prodaných nemovitostí
11
let zkušeností
11
let zkušeností
4
hodnocení
4
hodnocení
Představení makléře

Jmenuji se Michaela Makovcová, jsem certifikovaná realitní makléřka a jsem držitelkou prestižního ocenění TOP Gold club a RE/MAX 100 Percent Club.

V oblasti zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí se pohybuji již jedenáct let a mám za sebou mnoho úspěšně realizovaných realitních transakcí. Ráda Vám  nabídnu své zkušenosti, které s prodejem nemovitostí mám, prvotřídní prezentaci nemovitosti, kvalitní smlouvy, ale především férové jednání a lidský přístup.

Pro provedení odhadu tržní ceny nemovitosti a doporučení ideální prodejní strategie Vám nabízím nezávaznou osobní schůzku.

Prezentace

Vím, komu Vaši nemovitost nabídnout a nenechám Vás prodat pod cenou!

• Certifikovaný makléř
• 11 let zkušeností
• Specializace: Prodej nemovitostí v Liberci a libereckém kraji

Služby:
- odhad reálné tržní ceny
- prodej nemovitosti za nejvyšší možnou cenu
- příprava veškerých smluv advokátní kanceláří
- advokátní úschova
- řešení náročnějších případů (exekuce, insolvence atd.)
- kompletní zajištění financování
- profesionální videoprohlídky Vaší nemovitosti

- certifikované letecké a fotografické služby


V mém nejlepším zájmu je Vaše spokojenost a mým cílem je ušetřit Váš čas, peníze a poskytnout Vám takový servis, abyste se na mě mohli s důvěrou obrátit i v budoucnu a doporučit mě svým známým a přátelům.


Těším se na spolupráci s Vámi !

Prodané nemovitosti (0)
Hodnocení a recenze
Ilona Hortová
i
i
i
i
i
5 / 5
14.03.19
"Už nějaký čas spolupracuji s pí. Makovcovou , pronájem bytu, prodej bytu. Její práce je velice profesionální a zároveň ona je velmi vstřícný člověk. Určitě ji doporučím svým přátelům. Prostě pracovat s takovým makléřem je radost. Ilona Hortova"
Pavel Vašíček
i
i
i
i
i
5 / 5
14.03.19
Byl jsem velmi spokojen. Služeb makléřky jsem využil v souvislosti s prodejem nemovitosti. Zároveň jsem kupoval nemovitost jinou, kde figuroval makléř jiný, najatý prodávající stranou. Proto mám možnost porovnání. S paní Makovcovou byla velmi snadná a věcná domluva bez pocitu, že jsem tlačen do něčeho co pro mě není výhodné. Zajistila veškerý servis včetně odhadu pro zaplacení daně z převodu, dokonce nám zaslala vyplněný formulář pro daňové přiznání. Tuto makléřku mohu vřele doporučit.
Romana Jirsáková
i
i
i
i
i
5 / 5
14.03.19
Chtěla bych touto cestou vyjádřit své velké poděkování p. Michaele Makovcové z pobočky RE/MAXu Silver, Liberec. Právem si za svou práci zaslouží nejvyšší ohodnocení. V krátké době mi zařídila prodej bytu dle mých představ, po celou dobu se mnou komunikovala, informovala mě o všech probíhajících situacích, vždy se chovala naprosto profesionálně, vstřícně, lidsky a s pochopením. Nikdy jsem z ní neměla pocit \"úřednického makléře\", nikdy jsem neměla pocit, když jsem potřebovala nějakou informaci, že jí obtěžuji. Brala mě jako člověka, který potřebuje pomoc a přesně tak se i chovala. Velice si toho vážím. Ona svou práci opravdu vykonává srdcem.... Kromě zajištění prodeje bytu mi ještě pomohla s výběrem bytu na pronájem pro syna, a opět, hodnocení naprosto bez výhrad, jen ohromná spokojenost a chvála!!!! Pro příští klienty dávám doporučení, pokud budete chtít prodat, koupit či pronajmout nemovitost, obraťte se s důvěrou právě na p. Makovcovou. Nikdy nebudete zklamaní, budete pouze naprosto spokojení, věřte mi.