Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Hlavní město Praha s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

646 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Breitcetlova 877/3, Praha 14 - Černý Most

6 900 021 Kč

150 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 778 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 90 m²Prodaný  byt 3+kk 90 m²
Prodaný  byt 3+kk 90 m²
Prodaný  byt 3+kk 90 m²

Prodaný byt 3+kk 90 m²

Sulova 1356, Praha - Zbraslav

9 990 000 Kč

111 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bohumila Halgašová a tým
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Ing. Bohumila Halgašová a tým

Ing. Bohumila Halgašová a tým

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Švehlova 1471/27, Praha 15 - Hostivař

5 530 000 Kč

184 333 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Na okraji 225/52, Praha 6 - Veleslavín

8 900 000 Kč

161 818 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 61 m²Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²

Prodaný byt 3+kk 61 m²

Rašova 839/12, Praha 11 - Háje

9 980 000 Kč

9 880 000 Kč

161 967 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 59 m²Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²

Prodaný byt 2+kk 59 m²

Čisovice 9, Praha

8 370 000 Kč

141 864 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Chmelová 2813/7, Praha 10 - Záběhlice

6 450 000 Kč

121 698 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Argentinská 783/18, Praha 7 - Holešovice

6 800 000 Kč

188 889 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Na chobotě 1347/12, Praha 17 - Řepy

6 390 000 Kč

142 000 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

Ciolkovského 860/12, Praha 6 - Ruzyně

6 390 000 Kč

152 143 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
123...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 778 nemovitostí