O nás

Zaštítíme prodej vaší nemovitosti od doporučení spolehlivého makléře na míru vašim potřebám až po samotný podpis smlouvy. S námi prodáte nemovitost snadněji a bez zbytečných komplikací.

Naše filozofie

Jsme první společnost na realitním trhu, jejímž obchodním cílem je spokojenost klientů – bez spokojeného klienta by naše služba nemohla fungovat.

Spojujeme seriózní klienty s těmi nejlepšími makléři napříč realitními kancelářemi. Klientům poskytujeme oporu a zajišťujeme úspěšný prodej, makléřům zaručujeme jistotu výdělku, zároveň jim vidíme pod ruce a vyžadujeme od nich kvalitní služby, spolehlivost a transparentní přístup.

Naše vize

Realitní trh v současné době postrádá transparentnost, spolehlivost a jeho procesy jsou neefektivní. Tratí na tom zejména klienti, kteří musejí procházet frustrujícím procesem a často se stávají oběťmi podvodu.

To chceme změnit:
  • e

    Chceme maximalizovat transparentnost realitního trhu a zkvalitnit služby makléřů.

  • e

    Chceme dát klientům informace a kontrolu nad jejich transakcí.

  • e

    Chceme digitalizovat a zefektivnit celý proces projede nemovitosti.

Náš příběh

Začalo to, když se setkali naši dva zakladatelé – Hynek a Michal. Oba chtěli budovat něco, co má smysl, oba sdíleli společnou vizi jak postavit business a stejné dojmy z realitního trhu – mizerné. A tak se rozhodli to změnit.

Hynek přispěl svými zkušenostmi s obchodem, budováním vlastního produktu a vedením vlastní firmy, Michal s pohledem data-driven analytika s praxí v evropském i mimoevropském trhu a z korporátního sektoru. Velkorysá vize se neobešla bez chyb a přešlapů, začátky provázela řada pokusů a omylů. Ty jim však pokaždé ukázaly novou perspektivu a dovolily růst.

Naši lidé

Reas dnes tvoří především skvělý tým lidí, kteří nám svým talentem, elánem a odvahou pomáhají budovat něco, co má smysl.

Hynek Husník

Business Development Director

Hynek je hlavou i srdcem naší firmy. Do Reasu vnáší obchodního ducha a zkušenosti s úspěšným vybudováním vlastní značky. Věnuje se tu zejména procesnímu řízení, provozním záležitostem a zajišťováním služeb směrem k makléřům. Nikdy ho nebavila práce v korporátu a naopak vždy ho lákalo budovat něco, co má smysl, co může přispět k něčemu dobrému a co může být lidem užitečné. Jak sám říká, největší odměnou je pro něj, když vybuduje to, co mají lidé rádi. On sám miluje dobré jídlo, ale nepoznáte to na něm – přebytečnou energii úspěšně pálí různými druhy sportu.

Michal Makoš

CEO

Náš šéf, zakladatel a „ten přes čísla“. V Reasu užitkuje své analytické schopnosti a zkušenosti se zahraničními trhy. Pod palcem má veškeré služby klientům, marketing a lidské zdroje. Jeho hybnou silou je adrenalin, který zažívá denně asi každý, kdo má co dočinění s úspěšně se rozvíjejícím start-upem, možnost rychle se posouvat, učit se a hlavně – možnost něco změnit k lepšímu. A v realitách je toho hodně, co měnit. Neustále nasává nové vědomosti četbou knih. A když už toho má až nad hlavu, čistí si ji při fotbale nebo v přírodě.

Barbora Peprna

Customer Success Manager

Bára je tu pro naše makléře. Pomáhá jim růst a rozvíjet se, řeší jejich problémy, gratuluje k jejich úspěchům. Taky je zná osobně, a tak by za ně dala s čistým svědomím ruku do ohně. Našim klientům zajišťuje klidný spánek a dělá vše pro to, aby prodali svou nemovitost bezpečně a co nejvýhodněji. Pokud ji nenajdete v kanceláři, možná ji potkáte na tenisovém kurtu, lekcích jógy nebo před i za objektivem fotoaparátu – Bára je totiž tak trochu guru sociálních sítí, bloggerka a foodstylistka.

Tomáš Bodnár

Customer Service Manager

Tomáš má pod palcem veškerou komunikaci s klienty. Zároveň dohlíží na to, aby byl celý tým služeb zákazníkům spokojený a šlapal jako dobře namazaný stroj. Pracuje pod heslem: spokojený klient = spokojený operátor = spokojený Reas = spokojený Tomáš. Kromě zdokonalování práce v Reasu se soustředí na sebezdokonalování – zkušenosti sbírá nejraději s batohem na zádech při cestování po světě, kde rád potkává nové lidi, seznamuje se s novými kulturami a nesmírně rád ochutnává místní kuchyni.

Jen pár kroků k pohodovému prodeji
vaší nemovitosti