Věříme, že prodej
nemovitosti má být 
rychlý, jednoduchý a bezstarostný.
Věříme,
že prodej nemovitosti má být 
rychlý, jednoduchý a bezstarostný.
Zpřehledňujeme realitní trh
Díky tomu, že jsou naše systémy přímo napojené na katastr nemovitostí, máte vždy jistotu, že naše data jsou vždy pravdivá a ničím nezkreslená. Všechny procesy jsou u nás transparentní a vždy nad nimi máte absolutní kontrolu.
Pomáháme v každé situaci
Ať již potřebujete znát cenu vašeho bytu, zjistit majitele vedlejšího pozemku nebo prodat vaši nemovitost, můžete se na nás spolehnout. Tým zkušených specialistů je vám připravený pomoci v každé situaci.
Neustále zdokonalujeme naše služby
Naším cílem je radikálně zlepšit uživatelskou zkušenost. Ať se již klient rozhodne nám svoji nemovitost prodat či potřebuje jen zjistit cenu, musíme být připraveni na každý jeho požadavek. A to se snažíme zlepšovat každý den.
Zakladatelé, kteří se rozhodli změnit realitní trh
Když jsme naši společnost zakládali, vyděsilo nás, v jakém stavu je český trh s nemovitostmi. A rozhodli jsme se to změnit. Chceme dát lidem místo, kde si na pár kliknutí ověří skutečnou cenu své nemovitosti, podle dat z katastru zjistí jak se ceny vyvíjely v čase a pokud se rozhodnou pro Okamžitou platbu, tak nám svůj byt během pár dní prodají bez starostí a s jistotou. Jsme rádi, že můžeme ke zkvalitnění a transparentnosti trhu s realitami co nejvíce přispět.
2016
rok založení
100
zaměstnanců 
a spolupracovníků
3 mld. Kč
objem transakcí 
Příběh Reasu
Staňte se součástí naší budoucnosti
Chci do Reas týmu >
2016
VERTICAL-dashed-timeline.svg
Založení Reasu
Po prvních, ne vždy dobrých, zkušenostech s prodejem realit a realitními makléři vytvořili místo, které mělo za cíl co největší transparentnost a férovost při prodeji nemovitostí.
2018
VERTICAL-dashed-timeline.svg
Partnerství s Mitonem
Reas měl za sebou více jak rok fungování a jeho prostřednictvím se prodaly nemovitosti za stovky milionů korun. A potenciálu projektu si všimla i investiční skupina Miton. Za 10 milionů Kč získala minoritní podíl, který Reas využil pro další expanzi.
2019
VERTICAL-dashed-timeline.svg
První a druhý Atlas
V cestě za co největší transparentností realitního trhu se Reas rozhodl vytvořit místo, kde si každý zdarma zjistí skutečné ceny nemovitostí. A tak vzniknul Atlas cen. Dokonce dvakrát.
2020
VERTICAL-dashed-timeline.svg
Okamžitá platba
Reas zažívá přelomový rok. Kromě rozvoje Atlasu cen se firma rozhodla spustit nový produkt, tzv. Okamžitou platbu. Díky ní se mohou majitelé nemovitostí vyhnout tradičnímu, zdlouhavému  a strastiplnému způsobu prodeje.
2025
Napsali o nás:
Náš tým
Neustále rosteme a hledáme nové kolegy. Náš tým tvoří řada profesionálů i úspěšných juniorů. A stojí za námi silná skupina MITON, která vybudovala úspěšné projekty, jejichž služby používá 7 z 10 Čechů.
Podívat se na otevřené pozice
“Když jsme vyvíjeli Atlas cen, největší výzvou bylo ukázat všechna data tak, aby tam všichni našli to, co potřebují na pár kliknutí. Tím, že dostaneme podklady od Katastru nemovitostí, naše práce teprve začíná. Každý měsíc se snažíme přinést uživatelům skutečné a ničím nezkreslené informace o cenách nemovitostí napříč celou republikou. A to je na mé práci to fascinující.”
Michal Novák
Datový Analytik
Podívat se na otevřené pozice >
“V Reasu mám na starosti práci s klienty. Denně se setkávám se stovkami příběhů a zážitků, které mi lidé prostřednictvím sluchátka sdělují. Největším zadostiučiněním pro mě je, když odcházím večer domů s tím, že jsem jim pomohla a udělala jejich život snazší.”
Lenka Koktová
Specialistka zákaznické péče
Podívat se na otevřené pozice >
“Vždycky jsem se chtěl podílet na něčem, co má smysl a může zlepšit život mnoha lidem. Chceme, aby každému klientovi stačilo u nás jen pár kliknutí, aby našel to, co hledal, protože naším webem prochází desítky tisíc uživatelů týdně. Zpracováváme např. vlastní mapové podklady, zpracováváme desítky GB veřejných dat z katastru nemovitostí. To je jen střípek zajímavých věcí, se kterými denně pracujeme.”
Tomáš Kallup
Softwarový vývojář
Podívat se na otevřené pozice >
Život v Reasu
Pocházíme z dobré rodiny
Reas vzniká ve spolupráci s internetovou skupinou MITON.
I když jsme mladá firma, máme pevné základy.