Zpřehledňujeme pro vás realitní trh

Chceme zlepšit fungování realitního trhu v České republice. Naší dlouhodobou misí je přispět k transparentnosti českého realitního trhu a vytvářet z něj bezpečnější místo. Nabízíme moderní zprostředkování prodeje nemovitosti a řadu dalších realitních služeb.  Víc o nás

Poskytujeme vám řadu moderních realitních služeb
520 000+

návštěvníků měsíčně 

300 000+

zpracovaných odhadů cen nemovitosti

100 000+aktivních nabídek nemovitostí k prodeji v ČR

Podle interních dat z analytických nástrojů Reas.cz, 2023
Vytvořili jsme bezplatný nástroj, oblíbený mezi majiteli v ČRStovky tisíc majitelů v ČR pravidelně sledují hodnotu své nemovitosti díky našemu nástroji.  Každý měsíc pro vás zpracováváme pravidelný přepočet hodnoty nemovitosti.

Umožňujeme vám přehled prodeje ve vašem okolí, včetně historie inzerátů, změn ceny, a dalších realitní informaci. Jsme nejvíce hodnocenou realitní společností na českém trhu.
Spočítat a sledovat
Spočítat a sledovat
Urychlete prodejZvolte pečlivý výběr makléře podle vašich potřeb. Nechte si bezplatně doporučit realitní kancelář z těch nejlepších v ČR.
Zpětná vazba obvykle do 24h, aktuální tržní analýza vaší nemovitosti navíc
Realitní kanceláře specializující se na prodej bytů, domů a pozemků
Pověření Reasem, pouze certifikovaní makléři
Získat doporučení
Najděte nemovitost ke koupiVyužijte výhod chytrého vyhledávání nemovitosti na prodej.
Hlídání na míru dle vašich požadavků, a to po celé ČR
Upozornění na změnu ceny, slevy a akční nabídky
Snadná domluva prohlídek
Pomoc s hypotékou na vaši žádost
Začít hlídání
Spolupracujeme:
a stovky dalších
Stát se partnerem
Kdo jsme aneb příběh Reas.cz

Reas.cz založili v roce 2016 Hynek s Michalem, přátelé i obchodní partneři, kteří se spolu věnovali prodejům realit. Díky svému podnikání poznali český realitní trh na vlastní kůži, a uvědomili si, že složité problémy, se kterými se denně setkávali, mají jednoduché řešení - kvalitní a transparentní data přístupná všem . Majitelé nemovitostí by na základě nich mohli rozhodovat informovaně, féroví makléři by mohli svou práci dělat ještě lépe a těm nečestným by se naopak situace hodně zkomplikovala. Tak vznikla značka Reas.cz a portál, na kterém se právě nacházíte.


O Reas.cz se v oboru brzo začalo mluvit. V roce 2018 si tehdy už úspěšného startupu, který pomohl zprostředkovat prodeje za stovky milionů korun, všimla známá investiční skupina Miton a rozhodla se nás podpořit investicí 10 milionů korun. Finanční injekci jsme využili k dalšímu rozvoji našich aktivit a brzo spatřil světlo nástroj, ke kterému naše úsilí od začátku směřovalo - Atlas cen. Umožňuje každému uživateli internetu snadno a rychle vyhledat skutečné prodejní ceny nemovitostí. Spolupráce s katastrem nemovitostí nám poskytla velmi kvalitní data a tak jsme mohli pokračovat ve své cestě k větší transparentnosti trhu ještě dál. V roce 2021 jsme představili Odhad ceny, s jehož pomocí si každý majitel nemovitosti může online a jen na pár kliků ověřit, jaká je hodnota jeho majetku - ať už z pouhé zvědavosti, nebo pro účely prodeje, dědictví, majetkového vyrovnání, zkrátka v každé situaci, kterou život přináší. V současnosti má svůj vlastní odhad od Reas.cz už každý 10. majitel nemovitosti v Česku.


Spolu s množstvím nových služeb a uživatelů rostl i náš tým. Několikrát jsme se už umístili mezi top 50 nejrychleji rostoucími firmami ve střední a východní Evropě. Během pandemie jsme si vyzkoušeli práci z domova a po návratu k normálu bylo jasné, že stejně jako mnoho našich klientů "potřebujeme do většího". Přestěhovali jsme se do útulných kanceláří v pražské Ostrovní ulici, kde od roku 2021 sídlíme. Na nové adrese jsme začali s dalším novým projektem. Rozhodli jsme se tentokrát pomoci těm, kdo stojí na druhé straně barikády - zájemcům o koupi nemovitosti. Ti pochopitelně čelí jiným výzvám než majitelé - snaží se vyznat v záplavě inzerátů, které se na trh valí a najít mezi nimi ty skutečně výhodné nabídky. Jakmile objeví ideální domov, musejí předběhnout všechny ostatní zájemce a také si včas zajistit financování. Vytvořili jsme pro ně unikátního “hlídacího psa”, který prohledává nabídky na trhu, aby zájemce včas upozornil na nemovitosti přesně podle jeho vkusu a požadavků. Dál se držíme své mise dělat trh transparentnější a proto umíme kupujícího upozornit, pokud se nemovitost ve skutečnosti inzeruje mnohem déle, než tvrdí inzerát nebo upozornit na slevu. Umíme také pomoci těm, kdo potřebují zajistit financování nemovitosti, aby jim perfektní příležitost na poslední chvíli neunikla. 


Za roky své existence jsme v Reasu viděli krátkodobé i dlouhodobější vzestupy a pády trhu, které s sebou poslední turbulentní roky nesly a shromáždili pod jednou střechou komplexní nabídku služeb s jediným cílem - zlepšit fungování realitního trhu. Vždycky se snažíme pomáhat tam, kde je třeba. Lidé se na nás obracejí v různých životních situacích a náš tým je vždy připraven jim pomoci - ať už se jedná o jednoduchou radu, nebo komplexní řešení prodeje, jsme tu vždycky pro vás. 

Pocházíme z dobré rodinyReas vznikl ve spolupráci s internetovou skupinou MITON.
Několik let získáváme ocenění pro nejrychleji rostoucí firmy ve střední a východní Evropě
Hodnoceno 4.7/5 z 1971 recenzentů
Kariéra v ReasNeustále rosteme a hledáme nové kolegy. Nabízíme skutečný dopad na byznys v prostředí startupu a perspektivní kariérní růst.  Volné pozice