Urychlete prodej své nemovitosti

Získate zkušeného specialistu pro vaši lokalitu
Pomohli jsme prodat více než 10 000 majitelům
Ověříte si cenu své nemovitosti ZDARMA
Získat nezávaznou nabídku
Využijte prověřený způsob prodeje
Hodnoceno 4.7/5 1 274 recenzentů
Proč prodávat pomocí Reasu?
Pomohli jsme s prodejem už více než 10 000 majitelům

Dlouhodobě máme více než 96% spokojených klientů na základě hodnocení spokojenosti.

Stojíme při vás od odhadu až po prodej

Před a v průbehu prodeje vaší nemovitosti vám bude k dispozici odborná pomoc.

Zaručíme vám zkušeného specialistu prodeje

Celým prodejem vás provede odborník, který úspěšně realizoval již desítky prodejů. Správně odprezentuje a prodá nemovitost za maximální cenu. 

Průběžné ověřování spokojenosti

Dohlížíme na spokojenost klientů a jsme jim stále k dispozici. Zaručíme pro vás vždy bezpečný průběh a jistotu při prodeji.

Napsali o nás:
Prodávame s vámi v celé ČRuž více než 10 000 majitelům jsme pomohli najít realitního specialistu a úspešně prodat nemovitost
Jak to funguje?
1Stručne popište vaši nemovitoststačí rozměry, dispozice a oblast kde se nachází
2Získáte bezplatný online odhad cenya taky počet možných zájemců o vaší nemovitost
3Doporučíme vám realitního specialistukterý zabezpečí hladký a bezpečný průběh prodeje
Co říkají majitelé, kteří s námi prodávali nemovitost?
Radek Š.
23. ledna 2023

Služba Reas.cz nás nakontaktovala na výborného makléře, který nás provedl celým procesem prodeje - pořídil hezké snímky, vytvořil inzerát a poslal ho na všechny důležité realitní servery. Potom nám vytvářel i podporu při komunikaci s kupcem a advokátem. Prodej proběhl bez nejmenších problémů, ve lhůtách a přesně tak, jak bylo slíbeno. Službu Reas.cz mohu jen doporučit.

Barbora B.
3. ledna 2023

Byla jsem velmi spokojené s panem makléřem Březinou. Zařídil vše k mé spokojenosti a nemusela jsem se o nic starat. Poradil i ve věcech zcela nesouvisejících s prodejem bytu. Každému doporučuji spolupráci s ním.

Jana Š.
před 5 měsíci

Dostala jsem kontakt na nejlepšího makléře na světě, pana Zdeňka Havla z Evropa Reality, který se o vše postaral a ve velmi krátké době prodal můj dům. Nyní pro mě zařizuje koupi jiné nemovitosti s ještě větší rychlostí. Je to velký profesionál a hlavně ČLOVĚK. Ze srdce mu děkuji, a Reas.cz děkuji za šťastnou ruku při výběru makléře.

Miriam P.
před 6 měsíci

Při prodeji nemovitosti jsem se spojila se společností Reas. Jsem nadšená s jejich profesionálním přístupem, posjytovanými službami a rychlostí s jakou mojí nemovitost prodali.Budete-li potřebovat služby realitní kanceláře a chcete si ušetřit svůj čas, nervy a vyhnout se případným problémům, všem vřele realitní kancelář Reas doporučuji. Vše vyřídí za vás. Super přístup a služby.

Lenka Č.
před měsícem

Velmi příjemná paní makléřka, ocenila nemovitost tak aby se bez komplikací prodala. lnformovala nás jak probíhají prohlídky bytu, dále řešila vše k naší spokojenosti. Mohu jen vřele doporučit a hlavně lidský přístup za 1.

Dar D.
1. prosince 2022

Velmi dobrá spolupráce. Výborná komunikace. V průběhu prodeje mi zástupce vycházel maximálně vstříc, vše se dalo bezproblémově řešit elektronicky a v reálném čase, což mi ušetřilo spoustu času a starostí. Příjemně překvapil i převod peněz okamžitě po zápisu v katastru, aniž by se smlouvou definovaný časový polštář zástupce snažil využít na maximum.

Ivan T.
před 3 měsíci

Perfektní služba. Získate docela dobrou představu o hodnotě Vaší nemovitosti. Také chodí následné maily, když se něco v blízkosti adresy prodá. Nic se předem neplatí a netlačí na vás, že jim nemovitost musíte nutně svěřit k prodeji.

a více než 1000 dalších

Využijte prověřený způsob prodeje