Jak stanovit správnou cenu při prodeji nemovitosti?

Řekněte si za prodávanou nemovitost co nejvíc přece! Je to ale strategické a správné? Nikoliv. Ocenění nemovitosti má svá pravidla, která udávají různé faktory. Nebuďte další v řadě, kdo svou nemovitost prodá pod cenou nebo z ní udělá další neprodejný "ležák". Jedině správně stanovená cena nemovitosti zaručí prodej v krátkém čase a na účet přinese příjemnou částku.

Chcete prodat za maximální cenu? Víme, jak na to!

Zvažujete prodej nemovitosti? Stojí před vámi velké rozhodnutí a životní šance zároveň. Vytěžte z prodeje co nejvyšší částku. Řiďte se následujícími radami a vydělejte na prodeji více, než vám vykalkulovalo ocenění nemovitosti online zdarma.

Těchto 7 tipů vám pomůže zvýšit prodejní cenu nemovitosti

Prodat dům nebo byt v době vysoké poptávky, která dnes panuje, není vůbec nic těžkého. Ovšem prodat ho také za pěknou cenu, to už bývá o něco složitější. Nepromarněte svoji šanci, vydělejte na prodeji nemovitosti co nejvíce peněz. Poradíme vám, jak zvýšit prodejní cenu nemovitosti, aniž byste se museli pouštět do velké a nákladné rekonstrukce - inspirujte se následujícími radami a vytěžte z prodeje maximum.

8 věcí, které majitelé riskují při prodeji bez realitky

V dnešním moderním světě máme díky snadnému přístupu k internetu pocit, že známe všechno a víme o všem. Po přečtení článku o zdravé stravě máme pocit, že jsme výživovými poradci, v emailu zase vidíme několik cviků a jsou z nás osobní trenéři. Člověk, který prodává dům, může mít štěstí, ale za pomoci odborníka, jako je realitní makléř, svoji nemovitost prodá mnohem rychleji a loučit se s ním bude i s vyšší částkou na účtu.

Jaký je rozdíl mezi advokátní a bankovní úschovou?

Rozdíli mezi bankovní a advokátní úschovou. Výhody a nevýhody popsal expert Jakub Žižka