Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

76 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 891 m²

Vchynice 11, Vchynice

6 490 000 Kč

6 130 000 Kč

71 279 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 543 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům 173 m², pozemek 164 m²Prodaný  dům 173 m², pozemek 164 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 164 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 164 m²

Prodaný dům 173 m², pozemek 164 m²

Mánesova 1431, Louny

5 990 000 Kč

34 624 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 330 m², pozemek 355 m²

Mírová 80/35, Dubí - Pozorka

10 990 000 Kč

8 350 000 Kč

25 303 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 136 m², pozemek 201 m²Prodaný  dům 136 m², pozemek 201 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 201 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 201 m²

Prodaný dům 136 m², pozemek 201 m²

U hrádku 2923/24, Teplice

8 950 000 Kč

65 809 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²

Prodaný dům 251 m², pozemek 490 m²

Na Panském 122/42, Povrly

6 000 000 Kč

23 904 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  dům 235 m², pozemek 772 m²Prodaný  dům 235 m², pozemek 772 m²
Prodaný  dům 235 m², pozemek 772 m²
Prodaný  dům 235 m², pozemek 772 m²

Prodaný dům 235 m², pozemek 772 m²

Stradonice 41, Peruc

8 498 800 Kč

7 500 000 Kč

31 915 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 387 m², pozemek 257 m²Prodaný  dům 387 m², pozemek 257 m²
Prodaný  dům 387 m², pozemek 257 m²
Prodaný  dům 387 m², pozemek 257 m²

Prodaný dům 387 m², pozemek 257 m²

K Plovárně 467/6, Krupka - Bohosudov

7 900 000 Kč

6 290 000 Kč

16 253 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 672 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 672 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 672 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 672 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 672 m²

Březinova cesta 230/43, Litoměřice - Pokratice

7 970 000 Kč

7 500 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 230 m², pozemek 910 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 910 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 910 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 910 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 910 m²

Domina 38, Křimov

6 200 000 Kč

5 800 000 Kč

25 217 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²

Prodaný dům 366 m², pozemek 448 m²

Tylova 38/21, Trmice

5 100 000 Kč

13 934 Kč/m2

123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 543 nemovitostí