Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

142 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 33 m²Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²

Prodaný byt 1+kk 33 m²

Družstevní 4565, Zlín

3 450 000 Kč

104 545 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 707 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

třída Svobody 744, Zlín - Malenovice

4 790 000 Kč

61 410 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 63 m²Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²

Prodaný byt 3+kk 63 m²

U Vodojemu 263, Hvozdná

4 140 000 Kč

65 714 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 427 m²

Kyjovská 438, Koryčany

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Jungmannova 1164, Otrokovice

4 290 000 Kč

4 020 000 Kč

60 909 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Dukelských hrdinů 796, Uherské Hradiště

3 460 000 Kč

76 889 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Hlavní 1570, Uherský Brod

3 670 000 Kč

71 961 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 58 m²Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²

Prodaný byt 3+1 58 m²

Jiráskova 1815, Vsetín

3 200 000 Kč

3 000 000 Kč

51 724 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²

Prodaný dům 77 m², pozemek 174 m²

Komenského 1885, Otrokovice

4 365 000 Kč

56 688 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²

Prodaný dům 184 m², pozemek 371 m²

Babice 209, Babice

3 180 000 Kč

17 283 Kč/m2

123...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 707 nemovitostí