okres Hradec Králové

Prodané nemovitosti Hradec Králové s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

24 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 35 m²Prodaný  byt 2+kk 35 m²
Prodaný  byt 2+kk 35 m²
Prodaný  byt 2+kk 35 m²

Prodaný byt 2+kk 35 m²

Truhlářská 267/34, Hradec Králové - Věkoše

4 200 000 Kč

120 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 228 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 39 m²Prodaný  byt 1+kk 39 m²
Prodaný  byt 1+kk 39 m²
Prodaný  byt 1+kk 39 m²

Prodaný byt 1+kk 39 m²

Jungmannova 1448/46, Hradec Králové - Pražské Předměstí

3 800 000 Kč

97 436 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 30.9.2025

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

třída Edvarda Beneše 1424/19, Hradec Králové - Nový Hradec Králové

2 800 000 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 23.9.2025

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Jungmannova 1438/33, Hradec Králové - Pražské Předměstí

4 590 000 Kč

95 625 Kč/m2

Prodáno 28.8.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Pospíšilova 1159/41, Hradec Králové

4 400 000 Kč

86 275 Kč/m2

Prodáno 7.8.2025

Prodaná  chata 18 m², pozemek 330 m²Prodaná  chata 18 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 330 m²

Prodaná chata 18 m², pozemek 330 m²

Zahrádkářská osada Slatina ev. č. 8, Hradec Králové - Slatina

1 990 000 Kč

1 660 000 Kč

92 222 Kč/m2

Prodáno 29.7.2025

Prodaný  byt 3+kk 37 m²Prodaný  byt 3+kk 37 m²
Prodaný  byt 3+kk 37 m²
Prodaný  byt 3+kk 37 m²

Prodaný byt 3+kk 37 m²

Klumparova 769/7, Hradec Králové

4 030 000 Kč

108 919 Kč/m2

Prodáno 17.4.2025

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Milady Horákové 1065/31, Hradec Králové - Nový Hradec Králové

4 920 000 Kč

83 390 Kč/m2

Prodáno 1.4.2025

Prodaný  byt 3+1 56 m²Prodaný  byt 3+1 56 m²
Prodaný  byt 3+1 56 m²
Prodaný  byt 3+1 56 m²

Prodaný byt 3+1 56 m²

Urxova 296/1, Hradec Králové - Třebeš

4 400 000 Kč

78 571 Kč/m2

Prodáno 26.3.2025

Prodaný  byt 2+kk 35 m²Prodaný  byt 2+kk 35 m²
Prodaný  byt 2+kk 35 m²
Prodaný  byt 2+kk 35 m²

Prodaný byt 2+kk 35 m²

Veverkova 1397/23, Hradec Králové - Pražské Předměstí

3 700 000 Kč

105 714 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 228 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Nový Bydžov

Nemovitosti na prodej Třebechovice pod Orebem

Nemovitosti na prodej Chlumec nad Cidlinou

Nemovitosti na prodej Smiřice

Nemovitosti na prodej Černilov

Nemovitosti na prodej Nechanice

Nemovitosti na prodej Stěžery

Nemovitosti na prodej Předměřice nad Labem