Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

1 060 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.4.2026

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Jindřicha Plachty 162, Ústí nad Labem - Mojžíř

889 000 Kč

14 111 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 332 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

B. Smetany 1754, Kraslice

1 390 000 Kč

1 270 000 Kč

35 278 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 778 m²

Jindřichov 106, Jindřichov

1 600 000 Kč

1 430 000 Kč

6 217 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Obránců míru 398, Žlutice

2 100 000 Kč

1 400 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Prodáno 8.4.2026

Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 660 m²

Krasov 4, Krasov

1 900 000 Kč

1 690 000 Kč

16 900 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 39 m²Prodaný  byt 2+kk 39 m²
Prodaný  byt 2+kk 39 m²
Prodaný  byt 2+kk 39 m²

Prodaný byt 2+kk 39 m²

Komořanská 3120/10, Most

1 790 000 Kč

45 897 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 7.4.2026

Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Prodaná chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Staré Město pod Landštejnem 21, Staré Město pod Landštejnem

2 490 000 Kč

1 990 000 Kč

22 360 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1050 m²

Doubrava 297, Doubrava

2 200 000 Kč

1 750 000 Kč

11 667 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 344 m²

Luběnice 43, Luběnice

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

8 543 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Tovární 1560/6, Aš

810 000 Kč

23 143 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
123...106

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 332 nemovitostí