Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v okresu Kladno s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

Od 15. 5. 2024

153 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Kladno, Kročehlavy, Plzeňská

6 590 000 Kč

6 440 000 Kč

96 119 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 100 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 533 m²

Nová Ves 24, Hradečno

7 825 240 Kč

52 168 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 4+1 78 m²Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²

Prodaný byt 4+1 78 m²

Na Dolíkách 502, Slaný

5 800 000 Kč

74 359 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 1276 m²

Hobšovice 8, Hobšovice

4 150 000 Kč

3 400 000 Kč

21 250 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²

Prodaná chata 42 m², pozemek 696 m²

Malíkovice ev. č. 16, Malíkovice

2 000 000 Kč

47 619 Kč/m2

Prodáno 16.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 33 m²Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²

Prodaný byt 1+kk 33 m²

Čs. armády 3189, Kladno

4 300 000 Kč

130 303 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1286 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1286 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1286 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1286 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1286 m²

Nová Ves 99, Hradečno

10 455 000 Kč

43 563 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Vitry 2223, Kladno - Kročehlavy

3 800 000 Kč

111 765 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 826 m²

Chržín 72, Chržín

8 200 000 Kč

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 97 m², pozemek 295 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 295 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 295 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 295 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 295 m²

Ořechová 485, Kladno - Kročehlavy

5 900 000 Kč

60 825 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
123...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 100 nemovitostí