okres Pardubice

Prodané nemovitosti Pardubice s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

14 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

Sokolovská 2720, Pardubice - Zelené Předměstí

3 490 000 Kč

3 440 000 Kč

118 621 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 103 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Lonkova 490, Pardubice - Polabiny

4 490 000 Kč

4 000 000 Kč

88 889 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: LeoReal
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: LeoReal

Prodáno 22.10.2025

Prodaný  byt 2+kk 44 m²Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²

Prodaný byt 2+kk 44 m²

kpt. Bartoše 330, Pardubice - Polabiny

4 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Prodáno 11.7.2025

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

Družby 341, Pardubice - Polabiny

3 500 000 Kč

89 744 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Na Hrádku 2575, Pardubice - Zelené Předměstí

3 750 000 Kč

104 167 Kč/m2

Prodáno 28.3.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Svobody 2191, Pardubice - Zelené Předměstí

4 400 000 Kč

3 949 000 Kč

74 509 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

Jungmannova 758, Pardubice - Zelené Předměstí

4 295 000 Kč

3 700 000 Kč

77 083 Kč/m2

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Na Spravedlnosti 2913, Pardubice - Zelené Předměstí

3 466 000 Kč

115 533 Kč/m2

Prodáno 9.10.2024

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Brožíkova 428, Pardubice - Polabiny

3 700 000 Kč

68 519 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 27.9.2024

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

S. K. Neumanna 91, Pardubice - Zelené Předměstí

4 000 000 Kč

78 431 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 103 nemovitostí