okres Ústí nad Labem

Prodané nemovitosti Ústí nad Labem s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

26 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

Klíšská 628/82, Ústí nad Labem - Klíše

3 114 000 Kč

62 280 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 152 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Obvodová 758/11, Ústí nad Labem - Krásné Březno

3 150 000 Kč

44 366 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Ženíškova 2403/2, Ústí nad Labem-centrum

3 549 000 Kč

54 600 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Maková 2802/2, Ústí nad Labem - Severní Terasa

4 300 000 Kč

55 844 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 3+1 85 m²Prodaný  byt 3+1 85 m²
Prodaný  byt 3+1 85 m²
Prodaný  byt 3+1 85 m²

Prodaný byt 3+1 85 m²

Resslova 1392/10, Ústí nad Labem-centrum

4 500 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Větrná 2717/10, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 130 000 Kč

52 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Poláčkova 3241/12, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 400 000 Kč

46 575 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 54.9 m²Prodaný  byt 2+kk 54.9 m²
Prodaný  byt 2+kk 54.9 m²
Prodaný  byt 2+kk 54.9 m²

Prodaný byt 2+kk 54.9 m²

Moskevská 1581/22, Ústí nad Labem-centrum

3 190 000 Kč

58 106 Kč/m2

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Masarykova 779/187, Ústí nad Labem - Klíše

3 520 000 Kč

3 350 000 Kč

60 909 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 30.10.2025

Prodaný  dům 145 m², pozemek 281 m²Prodaný  dům 145 m², pozemek 281 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 281 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 281 m²

Prodaný dům 145 m², pozemek 281 m²

Novoveská 1481/19, Ústí nad Labem - Střekov

4 750 000 Kč

32 759 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 152 nemovitostí