Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

80 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 660 m²

Krasov 4, Krasov

1 900 000 Kč

1 690 000 Kč

16 900 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 402 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1050 m²

Doubrava 297, Doubrava

2 200 000 Kč

1 750 000 Kč

11 667 Kč/m2

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  byt 3+1 64 m²Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²

Prodaný byt 3+1 64 m²

Revoluční 1165/7, Rýmařov

2 390 000 Kč

1 990 000 Kč

31 094 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Prodáno 3.3.2026

Prodaná  chata 40 m², pozemek 658 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 658 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 658 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 658 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 658 m²

Tyra ev. č. 102, Třinec

1 050 000 Kč

26 250 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²

Prodaná chata 18 m², pozemek 399 m²

17. listopadu 3255, Ostrava - Martinov

1 680 000 Kč

1 600 000 Kč

88 889 Kč/m2

Prodáno 1.2.2026

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Adamusova 1249, Orlová - Lutyně

2 000 000 Kč

29 851 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 22.1.2026

Prodaný  dům 122 m², pozemek 744 m²Prodaný  dům 122 m², pozemek 744 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 744 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 744 m²

Prodaný dům 122 m², pozemek 744 m²

Spálov 133, Spálov

1 400 000 Kč

11 475 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 18 m²Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²

Prodaný byt 1+kk 18 m²

Čs. exilu 473/17, Ostrava - Poruba

1 950 000 Kč

1 850 000 Kč

102 778 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Lichnov

1 390 000 Kč

1 100 000 Kč

20 755 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  byt 1+kk 24 m²Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²
Prodaný  byt 1+kk 24 m²

Prodaný byt 1+kk 24 m²

Olomoucká 1947/37, Opava - Předměstí

1 890 000 Kč

78 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 402 nemovitostí