Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

49 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 77 m²Prodaný  byt 3+kk 77 m²
Prodaný  byt 3+kk 77 m²
Prodaný  byt 3+kk 77 m²

Prodaný byt 3+kk 77 m²

Dolní Jamné 93, Bezvěrov

1 950 000 Kč

25 325 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 377 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 17 m², pozemek 259 m²Prodaná  chata 17 m², pozemek 259 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 259 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 259 m²

Prodaná chata 17 m², pozemek 259 m²

Křimice ev. č. 80, Plzeň

1 690 000 Kč

99 412 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 335 m²

Vránov 7, Staňkov

2 096 800 Kč

1 696 800 Kč

13 153 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 5.1.2026

Prodaná  chata 30 m², pozemek 182 m²Prodaná  chata 30 m², pozemek 182 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 182 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 182 m²

Prodaná chata 30 m², pozemek 182 m²

Zruč ev. č. 12, Zruč-Senec

1 299 000 Kč

1 050 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  dům 77 m², pozemek 745 m²Prodaný  dům 77 m², pozemek 745 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 745 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 745 m²

Prodaný dům 77 m², pozemek 745 m²

Hlince 35, Hlince

1 990 000 Kč

25 844 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 231 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 231 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 231 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 231 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 231 m²

Žichovice 12, Žichovice

1 110 000 Kč

10 091 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Sirotek
Realitní kancelář: dumrealit.cz
Realitní makléř: Michal Sirotek

Michal Sirotek

Realitní kancelář: dumrealit.cz

Prodáno 30.10.2025

Prodaná  chata 32 m², pozemek 467 m²Prodaná  chata 32 m², pozemek 467 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 467 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 467 m²

Prodaná chata 32 m², pozemek 467 m²

Březina, Březina

1 600 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 23.10.2025

Prodaný  byt 3+kk 49 m²Prodaný  byt 3+kk 49 m²
Prodaný  byt 3+kk 49 m²
Prodaný  byt 3+kk 49 m²

Prodaný byt 3+kk 49 m²

Milence, Dešenice

1 900 000 Kč

1 721 000 Kč

35 122 Kč/m2

Prodáno 16.10.2025

Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²

Prodaná chata 52 m², pozemek 378 m²

Stříbro ev. č. 32, Stříbro

1 980 000 Kč

38 077 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Prodáno 24.9.2025

Prodaná  chata 90 m², pozemek 268 m²Prodaná  chata 90 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 268 m²

Prodaná chata 90 m², pozemek 268 m²

Mezholezy ev. č. 18, Mezholezy

2 100 000 Kč

1 500 000 Kč

16 667 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 377 nemovitostí