Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

6 251 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 1432 m²

Hnojník 111, Hnojník

4 490 000 Kč

28 968 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 35 905 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²
Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²
Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²

Prodaný dům 326 m², pozemek 311 m²

Dlouhá 235/12, Karlovy Vary - Stará Role

5 900 000 Kč

18 098 Kč/m2

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Velká Dlážka 319/25, Přerov I-Město

2 750 000 Kč

91 667 Kč/m2

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 2+1 46 m²Prodaný  byt 2+1 46 m²
Prodaný  byt 2+1 46 m²
Prodaný  byt 2+1 46 m²

Prodaný byt 2+1 46 m²

Stachy 478, Stachy

4 900 000 Kč

106 522 Kč/m2

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Malé náměstí 26, Prachatice II

2 990 000 Kč

53 393 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  dům 250 m², pozemek 816 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 816 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 816 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 816 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 816 m²

Ke Koupališti 1319, Nový Bor

4 600 000 Kč

18 400 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Masarykova 341, Klatovy II

3 150 000 Kč

55 263 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 62 m²Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²

Prodaný byt 2+kk 62 m²

Dvořákova 231, Opatovice nad Labem

4 550 000 Kč

4 500 000 Kč

72 581 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 22.4.2026

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1898 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1898 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1898 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1898 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 1898 m²

Bratrouchov 60, Jablonec nad Jizerou

5 880 000 Kč

3 990 000 Kč

22 167 Kč/m2

Prodáno 22.4.2026

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2315 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2315 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2315 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2315 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 2315 m²

Habartice 53, Jindřichov

3 350 000 Kč

18 611 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.2

Realitní kancelář: Mrkni na reality
123...626

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 35 905 nemovitostí