okres Břeclav

Prodané nemovitosti Hustopeče s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

Od 24. 5. 2024

2 nemovitosti

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.7.2025

Prodaný  byt 3+kk 87 m²Prodaný  byt 3+kk 87 m²
Prodaný  byt 3+kk 87 m²
Prodaný  byt 3+kk 87 m²

Prodaný byt 3+kk 87 m²

U Větrolamu 1301/33, Hustopeče

6 080 000 Kč

69 885 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 19 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.12.2024

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Herbenova farma 1005/10, Hustopeče

2 850 000 Kč

39 041 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.