okres Nymburk

Prodané nemovitosti Nymburk s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

Od 15. 5. 2024

7 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 268 m², pozemek 400 m²Prodaný  dům 268 m², pozemek 400 m²
Prodaný  dům 268 m², pozemek 400 m²
Prodaný  dům 268 m², pozemek 400 m²

Prodaný dům 268 m², pozemek 400 m²

Pístecká 1618/8, Nymburk

6 750 000 Kč

25 187 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 83 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Josefa Mánesa 1883, Nymburk

4 500 000 Kč

4 300 000 Kč

76 786 Kč/m2

Prodáno 25.9.2025

Prodaný  byt 2+kk 62 m²Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²

Prodaný byt 2+kk 62 m²

V Kolonii 391, Nymburk

4 500 000 Kč

72 581 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 23.9.2025

Prodaný  byt 3+1 85 m²Prodaný  byt 3+1 85 m²
Prodaný  byt 3+1 85 m²
Prodaný  byt 3+1 85 m²

Prodaný byt 3+1 85 m²

Boleslavská třída 1003/45, Nymburk

5 500 000 Kč

64 706 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 6.5.2025

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Velké Valy 270/26, Nymburk

4 490 000 Kč

60 676 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Mládežnická 1981, Nymburk

4 999 000 Kč

73 515 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Jiřího Wolkera 1891, Nymburk

4 750 000 Kč

4 290 000 Kč

68 095 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 83 nemovitostí