Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v okresu Plzeň-sever s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

Od 12. 5. 2024

75 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²

Prodaný dům 114 m², pozemek 313 m²

Vochov 283, Vochov

8 490 000 Kč

74 474 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 416 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 794 m²

Dolní Bělá 115, Dolní Bělá

8 299 000 Kč

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Sídliště 218, Heřmanova Huť - Vlkýš

2 699 000 Kč

42 172 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²

Prodaná chata 75 m², pozemek 288 m²

Planá ev. č. 38, Hromnice

2 999 000 Kč

2 850 000 Kč

38 000 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 255 m²

Úlice 42, Úlice

2 690 000 Kč

2 390 000 Kč

36 212 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 77 m²Prodaný  byt 3+kk 77 m²
Prodaný  byt 3+kk 77 m²
Prodaný  byt 3+kk 77 m²

Prodaný byt 3+kk 77 m²

Dolní Jamné 93, Bezvěrov

1 950 000 Kč

25 325 Kč/m2

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 205 m², pozemek 3880 m²Prodaný  dům 205 m², pozemek 3880 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 3880 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 3880 m²

Prodaný dům 205 m², pozemek 3880 m²

Ledce, Ledce

11 190 000 Kč

54 585 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 515 m²

Bohumila Slámy 24, Plasy

2 300 000 Kč

17 969 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaná  chata 130 m², pozemek 328 m²Prodaná  chata 130 m², pozemek 328 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 328 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 328 m²

Prodaná chata 130 m², pozemek 328 m²

Pňovany ev. č. 384, Pňovany

3 300 000 Kč

25 385 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaná  chata 106 m², pozemek 631 m²Prodaná  chata 106 m², pozemek 631 m²
Prodaná  chata 106 m², pozemek 631 m²
Prodaná  chata 106 m², pozemek 631 m²

Prodaná chata 106 m², pozemek 631 m²

Trhomné ev. č. 20, Krsy

3 600 000 Kč

33 962 Kč/m2

123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 416 nemovitostí