Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v okresu Ústí nad Labem s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 24. 5. 2024

49 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

Klíšská 628/82, Ústí nad Labem - Klíše

3 114 000 Kč

62 280 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 268 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Obvodová 758/11, Ústí nad Labem - Krásné Březno

3 150 000 Kč

44 366 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Ženíškova 2403/2, Ústí nad Labem-centrum

3 549 000 Kč

54 600 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Maková 2802/2, Ústí nad Labem - Severní Terasa

4 300 000 Kč

55 844 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 3+1 85 m²Prodaný  byt 3+1 85 m²
Prodaný  byt 3+1 85 m²
Prodaný  byt 3+1 85 m²

Prodaný byt 3+1 85 m²

Resslova 1392/10, Ústí nad Labem-centrum

4 500 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Větrná 2717/10, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 130 000 Kč

52 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1350 m²

Dubice 38, Řehlovice

4 750 000 Kč

4 550 000 Kč

26 765 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.5

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Poláčkova 3241/12, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 400 000 Kč

46 575 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 251 m², pozemek 490 m²

Prodaný dům 251 m², pozemek 490 m²

Na Panském 122/42, Povrly

6 000 000 Kč

23 904 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 448 m²

Prodaný dům 366 m², pozemek 448 m²

Tylova 38/21, Trmice

5 100 000 Kč

13 934 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 268 nemovitostí