Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

119 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 582 m²

Železný Újezd, Čížkov

2 290 000 Kč

18 320 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 835 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 946 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 946 m²

Příkopy 133, Horažďovice

2 290 000 Kč

30 533 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Sídliště 218, Heřmanova Huť - Vlkýš

2 699 000 Kč

42 172 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Vítězná 427, Bor

2 890 000 Kč

2 690 000 Kč

39 559 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²

Prodaná chata 75 m², pozemek 288 m²

Planá ev. č. 38, Hromnice

2 999 000 Kč

2 850 000 Kč

38 000 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 255 m²

Úlice 42, Úlice

2 690 000 Kč

2 390 000 Kč

36 212 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  byt 1+1 48 m²Prodaný  byt 1+1 48 m²
Prodaný  byt 1+1 48 m²
Prodaný  byt 1+1 48 m²

Prodaný byt 1+1 48 m²

Masarykova 341, Klatovy II

2 980 000 Kč

62 083 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Ruská 373, Holýšov

2 650 000 Kč

2 390 000 Kč

68 286 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 77 m²Prodaný  byt 3+kk 77 m²
Prodaný  byt 3+kk 77 m²
Prodaný  byt 3+kk 77 m²

Prodaný byt 3+kk 77 m²

Dolní Jamné 93, Bezvěrov

1 950 000 Kč

25 325 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 17 m², pozemek 259 m²Prodaná  chata 17 m², pozemek 259 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 259 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 259 m²

Prodaná chata 17 m², pozemek 259 m²

Křimice ev. č. 80, Plzeň

1 690 000 Kč

99 412 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
123...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 835 nemovitostí