Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti Praha s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

Od 24. 5. 2024

538 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 314 m²

Ve Zliči 803/8, Praha 20 - Horní Počernice

7 200 000 Kč

58 537 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 281 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Žárovická, Újezd nad Lesy, Praha

8 200 000 Kč

7 800 000 Kč

125 806 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Mojmírova 1710/15, Praha 4 - Nusle

7 800 000 Kč

169 565 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Breitcetlova 877/3, Praha 14 - Černý Most

6 900 021 Kč

150 000 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Švehlova 1471/27, Praha 15 - Hostivař

5 530 000 Kč

184 333 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Chmelová 2813/7, Praha 10 - Záběhlice

6 450 000 Kč

121 698 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Argentinská 783/18, Praha 7 - Holešovice

6 800 000 Kč

188 889 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Na chobotě 1347/12, Praha 17 - Řepy

6 390 000 Kč

142 000 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

Ciolkovského 860/12, Praha 6 - Ruzyně

6 390 000 Kč

152 143 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

náměstí Generála Kutlvašra 584/7, Praha 4 - Nusle

7 650 000 Kč

166 304 Kč/m2

123...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 281 nemovitostí