Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v okresu Olomouc s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

Od 11. 5. 2024

113 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

Mozartova 170/15, Olomouc - Nová Ulice

6 990 000 Kč

95 753 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 746 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Pionýrů 717, Uničov

2 250 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 568 m²

Hlásnice 37, Hlásnice

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Na Vyhlídce 912, Velká Bystřice

5 330 000 Kč

90 339 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 344 m²

Luběnice 43, Luběnice

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

8 543 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 32 m²Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²

Prodaný byt 2+kk 32 m²

Lazecká 460/28, Olomouc - Lazce

2 900 000 Kč

90 625 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Hrdinů 842, Uničov

4 250 000 Kč

67 460 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1215 m²

Újezd 369, Újezd

7 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 67 m²Prodaný  byt 2+kk 67 m²
Prodaný  byt 2+kk 67 m²
Prodaný  byt 2+kk 67 m²

Prodaný byt 2+kk 67 m²

Pionýrů 1537, Uničov

4 500 000 Kč

67 164 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 475 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 475 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 475 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 475 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 475 m²

Bělkovice-Lašťany 742, Bělkovice-Lašťany

10 490 000 Kč

104 900 Kč/m2

123...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 746 nemovitostí