Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v okresu Praha-východ s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

130 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 74 m²Prodaný  byt 3+kk 74 m²
Prodaný  byt 3+kk 74 m²
Prodaný  byt 3+kk 74 m²

Prodaný byt 3+kk 74 m²

Škvorecká 2066, Úvaly

9 025 000 Kč

121 959 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 987 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 79 m²Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²

Prodaný byt 3+kk 79 m²

Polní 2305, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

8 497 000 Kč

107 557 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP

Prodáno 14.4.2026

Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Prodaná chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Hradové Střimelice ev. č. 6, Stříbrná Skalice

4 490 000 Kč

3 700 000 Kč

49 333 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 559 m²

Kutnohorská 781, Kostelec nad Černými lesy

7 800 000 Kč

6 700 000 Kč

52 344 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human

Prodáno 23.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

U Školky 463, Nupaky

5 500 000 Kč

110 000 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: RE/MAX Only
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: RE/MAX Only

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 2+1 94 m²Prodaný  byt 2+1 94 m²
Prodaný  byt 2+1 94 m²
Prodaný  byt 2+1 94 m²

Prodaný byt 2+1 94 m²

Nupaky, Nupaky

5 352 000 Kč

6 598 214 Kč

70 194 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 43 m²Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²

Prodaný byt 2+kk 43 m²

V Honech 690, Klecany

5 790 000 Kč

134 651 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²
Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²
Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²

Prodaná chata 79 m², pozemek 622 m²

Mnichovice ev. č. 203, Mnichovice

4 650 000 Kč

58 861 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 96 m²Prodaný  byt 2+kk 96 m²
Prodaný  byt 2+kk 96 m²
Prodaný  byt 2+kk 96 m²

Prodaný byt 2+kk 96 m²

Komenského, Šestajovice, Šestajovice

7 490 000 Kč

7 340 000 Kč

76 458 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 188 m²

U Rybníka 660, Hovorčovice

11 490 000 Kč

99 913 Kč/m2

123...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 987 nemovitostí