Prodané nemovitosti v okresu Přerov

Od 24. 5. 2024

44 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Velká Dlážka 319/25, Přerov I-Město

2 750 000 Kč

91 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 378 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Nová 1825, Hranice I-Město

3 127 050 Kč

49 636 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 778 m²

Jindřichov 106, Jindřichov

1 600 000 Kč

1 430 000 Kč

6 217 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Nová 1212, Kojetín I-Město

3 200 000 Kč

62 745 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Želatovská 2771/29, Přerov I-Město

4 100 000 Kč

57 746 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 409 m², pozemek 4204 m²Prodaná  zemědělská usedlost 409 m², pozemek 4204 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 409 m², pozemek 4204 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 409 m², pozemek 4204 m²

Prodaná zemědělská usedlost 409 m², pozemek 4204 m²

Kunčice 13, Bělotín

6 690 000 Kč

16 357 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 114 m², pozemek 447 m²Prodaný  dům 114 m², pozemek 447 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 447 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 447 m²

Prodaný dům 114 m², pozemek 447 m²

Veselíčko 125, Veselíčko

990 000 Kč

800 000 Kč

7 018 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 16.2.2026

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

Bartošova 1663/20, Přerov I-Město

4 600 000 Kč

4 200 000 Kč

57 534 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Fidler
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Antonín Fidler

Antonín Fidler

4.7

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 844 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 844 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 844 m²

Želatovice 106, Želatovice

4 190 000 Kč

3 600 000 Kč

24 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.

Prodáno 12.12.2025

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

tř. 17. listopadu 233/15, Přerov I-Město

3 060 000 Kč

51 000 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 378 nemovitostí