okres Žďár nad Sázavou

Prodané nemovitosti Ruda s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

Od 17. 5. 2024

1 nemovitost

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1110 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 1110 m²

Ruda 131, Ruda

6 000 000 Kč

36 585 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si další nemovitosti

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Žďár nad Sázavou

Nemovitosti na prodej Velké Meziříčí

Nemovitosti na prodej Nové Město na Moravě

Nemovitosti na prodej Bystřice nad Pernštejnem